Konya Nakliyeciler Sitesi 2024

Konya Nakliyeciler Sitesi Ülkemizin en büyük organize sanayi bölgelerinden birine sahip olmasından dolayı taşımacılık anlamında bir çok şehrimize göre oldukça avantajlı durumda bulunan konya şehrimiz bazen yurt dışından gelen ithalat malzemelerin iç piyasaya ve üçüncü devletlere dağıtımı, gerekse Avrupa kıtası, Afrika ve Uzakdoğu ülkelerine yapılan ihracat mallarının sevk edilmesi durumunda kilit şehir durumunda bulunmaktadır.

şehrimizin ticari kabiliyetinin oldukça yüksek durumda bulunması nedeniyele nakliye sektöründe önemli ölçüde hareketlilik sağlanmaktadır. İlimizde yurt dışına lojistik çalışmaları yapan şirketler genellikle şehir merkezinde yerleşik oluyorlar iken yurt içi nakliye çalışmaları yapan firmalar genellikle konya nakliyeciler sitesi içerisinde tercih etmiş bulunmaktadırlar.

yurt içi ve şehirlerarası lojistik organizasyonlarının yapıldığı bu sitede azda olsa uluslararası lojistik organizasyonlarının da yapıldığı görülmektedir . şehrimiz genelinde üretim ve dış ticaret çalışmaları yapan şirketler ile devamlı olarak irtibat halinde bulunan site içerisinde konumlu lojistik firmaları aynı zamanda birbirileri ile de bağlantılı olarak güncel işlerden ve durumlardan haberdar olmaktadırlar.

Azerbaycan Gedabek ten istanbul a gelecek

İthalat malzemelerin  KONYAYA e bağlı ASTEK  ANTREPO dan (aynı gün supalan yapılmak şartıyla)

Pendik te bulunan  boşaltma 11 tır malzemenin taşıma fiyatı ırak. iran, gürcistan, özbekistan, kazakistan, türkmenistan

Bu tutar sadece nakliye tutarıdır.

26-27/  günleri yükleme yapılacaktır

Kapı Gümrüklerde  ve sınır kapılarında KONYA NAKLİYECİLER SİTESİ oluşacak

Yanıcı+tahlil vs ek masraflar tarafınıza fatura edilecektir.

Onay verdiğiniz taktirde araç organizasyonu yapılacaktır.

İyi çalışmalar diliyoruz