Nakliye Rehberi

Nakliye Rehberi

Konya Nakliye Rehberi Ve Lojistik Hizmetleri

Yurtiçi nakliye ve lojistik hizmetleri kapsamında Konya nakliye hizmetleri nakliye firmaları sağlanmaktadır. Bu kapsamda müşterilere nakliye çözümleri sunulmaktadır. Konya nakliye firmaları tarafından Türkiye’nin çeşitli noktalarına taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir. Bir yerden farklı bir yere nakliyesi gerçekleşecek olan yükler güvenli ve hızlı bir şekilde alıcılarına teslimat işlemleri gerçekleştirilmektedir. Nakliye Rehberi olarak Konya nakliye ve lojistik hizmetleri sağlayan nakliye firmaları ile ilgili bilgileri sizlere aktarmaktayız.

Konya lojistik faaliyetler doğrultusunda sektörde sıklıkla gereksinim haline gelen parsiyel taşımacılık, frigo taşımacılık, ağır yük nakliyesi, proje nakliyesi, konteyner nakliye hizmetleri sağlanmaktadır. Konya nakliye ve lojistik faaliyetlerin büyük bir kısmı da karayolu taşımacılığı ile sürdürülmektedir. Taşımacılık faaliyetlerine konu olan yükler karayolu taşımacılığı ile güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır. Karayolu nakliye hizmetleri lojistik sektöründe her alanda sık sık tercih edilen nakliye yöntemi olmaktadır. Sunduğu birçok avantajlar doğrultusunda sektörde tercih edilen bir taşımacılık türü olmaktadır. Karayolu aracılığı ile her türlü yüklerin bir şehirden başka bir şehre kolayca nakliyesi gerçekleştirilmektedir.

Konya nakliye firmaları taşımacılık faaliyetlerine konu olan her türlü yüklerin sigortalı olarak taşınmasına önem vermektedir. Bu doğrultuda nakliye süreçlerinde oluşabilecek olumsuz durumlara yönelik müşterilerin mağduriyet yaşamasının önüne geçilmesi hedeflenmektedir. Bununla beraber Konya nakliye süreçleri boyunca Konya nakliye firmaları tarafından her türlü konuda gerekli destekler de sağlanmaktadır. Nakliyesi gerçekleşecek olan yükler müşterilerin talep ettiği noktalardan alınmakta, talep edilen noktalara teslimat işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Aynı zamanda yükler ile ilgili depolama, paketleme, dağıtım gibi konularda da nakliye firmalar tarafından destekler sağlanmaktadır. Nakliye süreçleri açısından gerekli evraklar firma tarafından hazırlanmakta, nakliye süreçleri boyunca da müşterilere gerekli konularda bilgiler aktarılmaktadır. Konya nakliye firmaları tarafından tüm süreçlerin yakından takip edilerek, sürecin sorunsuz bir şekilde sonlandırılması amaçlanmaktadır.

konya nakliye

Yurtiçi Parsiyel Taşımacılık Hizmetleri

Yurtiçi taşımacılık faaliyetleri kapsamında sektörde sık sık talep edilen parsiyel taşımacılık, Konya nakliye firmaları tarafından müşterilere sunulmaktadır. Parsiyel nakliye hizmetleri lojistik sektöründe önemli bir konumda yer almaktadır. Oldukça uygun taşımacılık maliyetleri oluşturması, müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilen bir taşımacılık türü olmasının temel nedeninin oluşturmaktadır. Parsiyel taşımacılık parça yük taşımacılığı şeklinde de geçmektedir. Bir noktadan başka bir noktaya az sayıda yüklerin taşımacılık faaliyetlerinin sürdürüldüğü bir tür taşımacılık türüdür.

Az sayıdaki yükler için Konya Nakliyeciler sitesinde tek bir araç kiralamak yerine, yüklerin kapladığı alan kadar nakliye fiyatı ödenmesine imkân tanımaktadır. Aynı zamanda kapıdan kapıya teslimat için de uygun bir taşımacılık türü olmaktadır. Bu anlamda Konya nakliye firmaları tarafından sunulan parsiyel nakliye hizmetleri birçok avantaja sahiptir.

Bu avantajları arasında; yüklerin aktarmasız olarak müşteriler tarafından talep edilennoktalara teslimat işlemlerinin yapılması, yüklerin araçlara yükleme ve boşaltma işlemlerinde elleçleme işlemlerini minimum düzeye indirgemesi, tehlikeli madde içeren yükler haricindeki her türlü yüklerin bir yerden başka bir yere nakliyesinin gerçekleştirilebilmesi,lojistik faaliyetler kapsamında daha az sorunlar ile karşılaşılan nakliye türü olması, nakliye süreçleri esnasında bekleme sürelerini minimuma indirgemesi, yüklerin konumu ile ilgili olarak takibinin kolay bir şekilde yapılabilmesi, karayolu, denizyolu ve havayolu ile entegre taşımacılık imkanı sunması, zaman konusunda tasarruf sağlaması, tam zamanında teslimat imkanı sunması vb. çeşitli avantajları bulunmaktadır.

Konya nakliye firmaları tarafından sektörde doğan her türlü nakliye ihtiyaçlarına cevap verilmektedir. Konya nakliye süreçleri boyunca her türlü destekler firmalar tarafından sunularak, müşteri memnuniyetinin sağlanması amaçlanmaktadır. Nakliye firmaları kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmetlerini sürdürmektedirler.

Belarus Nakliye 2023

Belarus Nakliye Çıkış İstanbul depomuz teslim Zakho gümrük olucak şekilde 230 USD ile taşımayı gerçekleştirebiliriz. Aşağıda yer alan bilgilere istinaden navlun çalışması iletmenizi rica ederim. İlk etapta hedef fiyat verebilmem adına indikatif fiyat iletmenizi rica edeceğim. Ürünlerimiz MSDS lidir. Ekte iletilmiştir adet semi treyler tanker Rusyaya ihracatını yapacağız. Samsun limanına gidecek dorse çekici ile beraber king pine takılı halde; Oradan gemi yolu ile NOVOROSSİYSK gönderilecek.

Dorse limana kadar geçici plaka ile gidecektir. Geçici plakayla ilgili yardımcı olmanızı Çekici aracınızla samsun limanına götürülmesi ve sonrasında gemi ile novorossiysk nakliyesi ile ilgili fiyat teklifinizi iletmenizi rica ediyorum. Gebze alım adresli, MİNKS Havalimanı yakınlarına teslim edilecek 4-6 tırlık bir bütçesel teklif talebine ihtiyacımız var,  Semerkand için güncel tır fiyatlarınız hakkında bilgi verebilir misiniz? Bugün içinde müşterimize teklif vermemiz gerekli, desteklerinizi rica ederiz,

Belarus Nakliye Fiyatları

Belarus Nakliye

Gidecek ürün görseli ektedir. İyi günler iyi çalışmalar dilerim. Afganistan kabul area için 5-6 tonluk plastik ambalaj göndermek istiyoruz. Bir tır için maliyet nedir Aşağıdaki bilgilere istinaden imkan ve navlun rica ederim. Yükleme Adresi: Macaristan Budapeşte Teslimat Adresi: belarus İstanbul Erenköy Gümrük Antrepo teslim 1 Komple Tenteli Tır Aşağıdaki taleplere fiyat verirmisiniz.Yükleme haftaya yapılacaktır Mobilya/15-16 ton 3 tenteli komple tır  adana keresteciler sitesi yükleme , Monte negro,City Ulcinj 85360 teslim 2 tenteli komple tır  Kayseri osb sitesi yükleme , Monte negro,City Ulcinj 85360 teslim detaylar için detaylar için teklif ve transit süre hakkında bilgi rica ederim. Mal tanımı : Kalolifer Kazanı ve Ekipmanları

Rusya Nakliye 2023

rusya nakliye

Rusya Nakliye

Rusya Nakliye,Uluslararası nakliye firmaları arasında yer alan Konya Nakliyat firması, faaliyetlerini Rusya ülkesine de gerçekleştirmektedir.  Türkiye – Rusya arasında ihtiyaç duyulan her türlü nakliye ihtiyaçlarına çözümler üretmektedir. İki ülke arasında gerçekleştirilen ithalat – ihracat faaliyetlerinde yer almakta, bu kapsamda doğan nakliye ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Bu anlamda sektörde en iyi şekilde hizmetlerini sürdürmek adına çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam etmektedir.

Müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda nakliye süreçleri planlanmakta, bu doğrultuda çalışmalar gerçekleştirilmektedir.  Müşterilerin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde anlayarak, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sürdürülmektedir. Rusya nakliye faaliyetlerini karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile gerçekleştirmekteyiz. Lojistik sektöründe sık sık ihtiyaç haline gelen parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük nakliyesi, proje nakliyesi ve konteyner nakliye hizmetlerini sunmaktayız.

Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Uluslararası nakliye firmaları arasında yer alan Konya Nakliyat firması, lojistik sektöründe sık sık ihtiyaç haline gelen parsiyel nakliye hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Rusya parsiyel nakliye hizmetleri ile bir noktadan başka bir noktaya az sayıda yer alan yüklerin nakliye faaliyetleri sürdürülmektedir. Parsiyel nakliye hizmetlerinin sunduğu birçok avantajlar ile sektörde sık sık talep edilen bir taşımacılık hizmeti olmaktadır. Sunduğu önemli avantajları arasında; daha uygun fiyatlı taşımacılık seçeneği sunması, kapıdan kapıya teslimat seçeneğinin olması, nakliye süreçleri boyunca sürekli olarak bilgilendirmelerin yapılması, yüklerin sigortalı olarak taşınması, yüklerin çıkış ve varış saatlerinde aksaklıklar yaşanmaması, esnek teslimat zamanları sunması gibi avantajları yer almaktadır. Sunduğu avantajlar arasında en önemlisi de uygun fiyatlı taşımacılık imkanı sunmasıdır. Bu anlamda sektörde sık sık tercih edilen taşımacılık türü olmaktadır.

Rusya parsiyel nakliye hizmetlerinin birçoğu karayolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Karayolu nakliye hizmetleri günümüzde lojistik sektöründe sık sık tercih edilen bir taşımacılık türü olmaktadır. Konya Nakliyat firması olarak Rusya karayolu parsiyel taşımacılık hizmetleri kapsamında müşterilere sunduğumuz hizmetler bilginize sunulmuştur.

Yüklerin kapıdan kapıya ya da depodan depoya teslimat hizmetleri, müşterilerden nakliyesi gerçekleşecek olan yüklerin toplanması, depolanması, paketlenmesi ve teslimat noktalarına dağıtılması, nakliye süreçlerinde gereken evrakların hazırlanması, gümrükleme işlemlerinin yapılması, sigorta işlemlerinin yapılması, müşterilerin talepleri doğrultusunda özel çözümler üretilmesi, tedarik zinciri yönetimi, mevzuat doğrultusunda taşımacılık faaliyetlerinin yürütülmesi, taşımacılık süreçlerinde her aşama ile ilgili müşterilere bilgilendirmelerde bulunulması, tam zamanında teslimat, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet, firma bünyesinde yer alan geniş araç filosu ile her türlü yüklerin taşımacılık hizmetleri, hızlı ve güvenli taşımacılık hizmetleri, uygun fiyat politikası ile hizmetler gibi birçok hizmetler firmamız tarafından sunulmaktadır.

Frigo Nakliye Hizmetleri

Uluslararası nakliye firmaları arasında faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Konya Nakliyat firması, nakliye ve lojistik hizmetlerini sunduğu Rusya ülkesine frigo nakliye hizmetleri de sunmaktadır. Özellikle Türkiye – Rusya arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetleri kapsamında frigo nakliye hizmetleri oldukça önem arz etmektedir. İki ülke arasında gerçekleştirilen ticari faaliyetlerde frigo nakliye ihtiyaçları doğmaktadır. Lojistik sektöründe müşteriler tarafından sık sık talep edilen bir taşımacılık türü olmaktadır. Bu anlamda firmamız, sektörde doğan her türlü nakliye gereksinimlerinde uygun çözümler üretmeyi amaçlamaktadır. Rusya frigo nakliye hizmetleri ile müşterilerin gıda ürünlerini hızlı ve güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırmaktayız.

Aynı zamanda soğuk taşımacılık olarak da bilen frigo taşımacılık, – 26 °C – 18 °C arasında ayarlanabilen sıcaklık değerlerine sahip donanımlı araçlar ile yapılan taşımacılık türüdür. Nakliyesi gerçekleşecek gıda ürünleri için gerekli ısı koşulları sağlanmakta ve bu doğrultuda ürünlerin hasar alamdan, bozulmadan ve raf ömürleri azalmadan alıcılarına ulaştırılması hedeflenmektedir. Nakliye süreçlerinde ortaya çıkabilecek her türlü olumsuz durumlara karşı da firmamız gerekli tedbirlerini almaktadır. Bu anlamda her türlü yüklerin sigortalı bir şekilde taşınmasına önem vermektedir.

RUSYA NAKLİYE FİYATLARI

İstanbul – Moskova000 28
İstanbul – Petersburg000 27
Ankara – Moskova000 36
İzmir – Moskova000 35

Uluslararası nakliye hizmetlerini sürdüren Konya Nakliyat firmamız, Rusya nakliye hizmetlerinde uygun fiyatlar sunmayı amaçlamaktadır. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Rusya nakliye fiyatları konusunda müşterilerin nakliyesi gerçekleşecek olan yükleri ile ilgili bilgiler temin edilerek belirlenmektedir.

Firma bünyesinde görev alan uzman ekip tarafından gerekli bilgiler müşterilerden temin edilerek nakliye fiyatı hesaplamaları gerçekleştirilmektedir. Oluşturulan nakliye fiyatları müşterilere sunulmaktadır. Nakliye fiyatları daha çok yüklerin hacmi doğrultusunda belirlenmektedir. Bununla birlikte yüklerin gideceği mesafe, yükün ağırlığı, yükün boyutları ve varsa müşterilerin yükler ile ilgili diğer özel koşulları gibi birçok faktör nakliye fiyatları konusunda etkili olmaktadır.

Ağır Yük Taşımacılık Hizmetleri

Uluslararası nakliye firmaları arasında yer alan Konya Nakliyat firması, lojistik sektöründe sık sık ihtiyaç haline gelen ağır yük nakliye hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır. Nakliye ve lojistik faaliyetlerini sürdürdüğü Rusya ülkesine her türlü ağır yüklerin taşımacılık faaliyetlerini yürütmektedir. Rusya ağır yük nakliye hizmetleri kapsamında trafo, jeneratör, santraller, yat ve tekne, tır, iş makineleri, türbin, konteyner, köprü kirişleri, vinç, çelik kafes konstrüksiyonlar, boru hatları, inşaat makineleri, fabrika taşımaları, döküm üniteleri, gemi motorları gibi yüklerin taşımacılık faaliyetleri yürütülmektedir.

Ağır yük nakliye hizmetleri alanında uzmanlık isteyen bir nakliye hizmeti olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu anlamda Konya Nakliyat firmamız alanında deneyimli kişiler ile nakliye faaliyetlerini yürütmektedir. Her türlü konuda gerekli bilgi ve donanıma sahip olmakla beraber, yüklerin sağlıklı bir şekilde alıcılarına ulaştırılması adına gerekli tedbirler firmamız tarafından alınmaktadır. Yüklerin sigortalı bir şekilde taşınması sağlanarak, nakliye süreçlerinde ortaya çıkabilecek herhangi bir olumsuz duruma karşı müşteri mağduriyetlerinin yaşanmasının önüne geçmeyi hedeflemekteyiz.

Ağır yük taşımacılık hizmetlerinde yükler ile ilgili gerekli analizler gerçekleştirilerek, yüklerin durumuna göre taşımacılık koşulları belirlenmektedir. Gerekli güzergah planlaması yapılmakta ve yol izinleri alınmaktadır. Nakliye süreçlerinde gerekli evrak işlemleri firmamız tarafından yapılmakta ve gümrükleme işlemleri çözüme kavuşturulmaktadır. Firmamız tarafından gerekli tüm hazırlıkların yapılması sonrasında yüklerin iş makineleri aracılığı ile nakliye araçlarına yükleme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Belirlenmiş olan güzergah doğrultusunda nakliye aracı yola çıkmaktadır.

Nakliye süreçlerinde görev alan sürücüler alanında deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Sürücüler her türlü konuda bilgi sahibi kişilerden oluşmakta ve gerekli yol ve hava koşullarına hakim kişiler olmaktadırlar. Bu anlamda tüm nakliye sürecinin hassas bir şekilde yönetilmesi sağlanmakta ve sürecin sağlıklı bir biçimde sonlandırılması adına gerekli planlamalar profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Konya Nakliyat firması olarak, nakliye süreçlerinin her alanında müşteri memnuniyetini benimsemiş bir firma olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

HİZMETLERİMİZ

İran Nakliye 2023

İran Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

İran nakliye ve lojistik hizmetlerini aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam eden Konya Nakliyat, İran ülkesine de hizmetlerini sunmaktadır. İran nakliye hizmetleri kapsamında müşterilerin her türlü nakliye ihtiyaçlarında yanında yer almaktadır. Türkiye – İran arasında taşınması gereken bütün yükler hızlı ve güvenli bir şekilde alıcılara ulaştırılmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Konya Nakliyat firmamız, her türlü nakliye ihtiyaçlarına cevap verecek kapasiteye sahip bir firmadır. İran nakliye ve lojistik hizmetlerini karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile sağlamaktadır. Bu kapsamda sektörde sıklıkla talep edilen parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük nakliyesi, proje nakliyesi ve konteyner nakliyesi hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

İran Nakliye 2023

İran Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Parsiyel nakliye, birçok göndericinin yüklerinin tek bir araç ile taşınması hizmetidir. Parsiyel nakliye hizmetleri ile az sayıda ürün gönderimi yapmak isteyen müşterilere nakliye çözümleri sunulmaktadır. Uluslararası lojistik sektöründe faaliyetlerini sürdüren Konya Nakliyat, İran parsiyel nakliye hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Parsiyel nakliye hizmetleri müşterilerin talep ve beklentileri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Müşterilerin yükleri doğrultusunda taşımacılık yöntemi belirlenmektedir. İran parsiyel nakliye hizmetleri karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Türkiye’nin sınır komşusu olması bakımından İran ülkesine nakliye ve lojistik hizmetleri daha çok karayolu aracılığı ile sağlanmaktadır.

Karayolu taşımacılığı lojistik sektöründe sıklıkla tercih edilen taşımacılık türüdür. Sağladığı birçok avantajlar ile tercih sebebi olmaktadır. Yüklerin kapıdan kapıya ya da depodan depoya teslimatının yapılabilmesi, 7/24 yükleme ve boşaltma yapılabilmesi, güvenli ve hızlı bir taşımacılık imkânı sunması gibi avantajları yer almaktadır. Karayolu ile taşınması mümkün olmayan yüklerin taşımacılık faaliyetlerinde de denizyolu taşımacılığı tercih edilmektedir.

Parsiyel nakliye hizmetleri diğer nakliye hizmetlerine göre birçok avantajı yer almaktadır. Bu avantajları arasında; uygun fiyatlı taşımacılık imkânı sunması, kapıdan kapıya ya da depodan depoya nakliye imkânı sunması, 7/24 yükleme ve boşaltma yapılabilmesi, elleçleme işlemlerini en aza indirgemesi, yükler ile ilgili gerekli bilgilerin sağlanabilmesi gibi avantajları yer almaktadır.

Bu avantajları arasında en önemlisi de maliyet tasarrufu sağlamasıdır. Bu kapsamda lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen nakliye hizmeti olarak karşımıza çıkmaktadır. Konya Nakliyat firması olarak, İran parsiyel nakliye hizmetleri çerçevesinde müşterilere gerekli tüm destekleri sağlamaktayız.

Yüklerin istenilen noktadan teslim alınması, yüklerin istenilen noktaya teslim edilmesi, yüklerin paketlenmesi, depolanması, dağıtılması, nakliye süreçlerinde gerekli evrakların hazırlanması, müşteri bilgilendirmelerinin sağlanması, yüklerin sigorta işlemlerinin yapılması, gümrükleme işlemlerinin çözüme kavuşturulması gibi birçok konuda gerekli destekler firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Frigo Nakliye Hizmetleri

Uluslararası lojistik sektöründe nakliye ve lojistik hizmetleri veren Konya Nakliyat, Türkiye – İran arasında sıklıkla ihtiyaç duyulan frigo nakliye hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır. Bu kapsamda İran frigo nakliye hizmetleri ile müşterilerin gıda ürünlerini sorunsuz bir şekilde alıcılarına ulaştırmayı hedeflemektedir.

İki ülke arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetlerinde de yer almaktayız. Frigo nakliye hizmetlerinde frigorifik araçlar kullanılmakta ve gıda ürünleri – 26 derece ile 18 derece arasındaki ısı koşulları altında nakliyesi gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla gıda ürünlerinin bozulmadan, hasar almadan ve raf ömürleri azalmadan nakliyesinin gerçekleştirilmesi amaçlanmaktadır.

İran Nakliye Fiyatları

İstanbul – Tahran000. 1USD
İstanbul – Tebriz000. 13 USD
Ankara – Tahran000. 14 USD
İzmir – Tebriz000. 14 USD

İran nakliye ve lojistik hizmetleri veren Konya Nakliyat firmamız, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren bir firmadır. Bu anlamda kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden, güvenli olarak nakliye süreçlerinin tamamlanması açısından bütün süreci yönetmektedir.

Bu çerçevede uygun fiyat politikası ile müşterilerine her zaman en uygun fiyatları sunmak adına çalışmalarını yürütmektedir. Bu alanda tecrübeli ekibimiz, müşteriler tarafından sağlanan bilgiler ile en iyi fiyatı sunmak adına çalışmalarını sürdürmektedir. Müşterilerin İran ülkesine nakliyesi gerçekleşecek yüklerinin özellikleri ve diğer koşullar doğrultusunda nakliye fiyatı belirlenmektedir.

Nakliye fiyatları ile ilgili etkili olan unsurlar arasında; yükün cinsi, yükün ağırlığı, yükün boyutları (eni, boyu, yüksekliği), yükün hacmi, mesafe ve diğer özel koşullar yer almaktadır. Gerekli bilgiler müşterilerden temin edilerek firma bünyesinde görev alan uzman ekip tarafından nakliye fiyatı hesaplamaları yapılmaktadır. İran nakliye fiyatı hesaplamalarında en önemli unsur da yükün hacmi olmaktadır. Yükün hacmi metreküp hesaplaması ile belirlenerek nakliye fiyatı oluşturulmakta ve müşterilere sunulmaktadır.

İran Yol Güzergâhı ve Nakliye Süreleri

Türkiye – İran nakliye faaliyetleri kapsamında yüklerin gerekli gümrükleme işlemleri tamamlanarak, ortalama olarak 4 – 5 gün gibi bir sürede yüklerin alıcılara teslimat işlemleri yapılmaktadır. Karayolu aracılığı ile gerçekleştirilen parsiyel nakliye hizmetlerinde Gürbulak sınır kapısı kullanılmaktadır. İran Bazargan gümrüğünde gereken işlemler tamamlanıp, nakliye süreçleri sürdürülmektedir. Uzun süredir bu alanda faaliyetlerini sürdüren Konya Nakliyat firmamız, lojistik sektörünün her alanında yeterli bilgi ve donanıma sahip bir firmadır. İran nakliye süreçlerini deneyimli personelleri ile yönetmektedir. Alanında deneyimli sürücüler ile yüklerin hızlı ve güvenli bir şekilde alıcılara ulaştırılması hedeflenmektedir.

Neden Konya Nakliyat?

Konya Nakliyat firması olarak lojistik sektöründe sunduğumuz tüm nakliye hizmetlerinde müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. Bu doğrultuda nakliye hizmetlerinde gerekli tedbirleri almakta, yüklerin sorunsuz bir şekilde alıcılara ulaştırılması adına gerekli planlamaları yaparak nakliye süreçlerini yönetmekteyiz. Alanında deneyimli personellerimiz ile tüm süreç yakından takip edilmektedir.

Tüm nakliye faaliyetlerinin sigortalı bir şekilde gerçekleştirilmesine önem vererek, nakliye süreçlerinde doğabilecek olumsuz durumlara karşı müşteri mağduriyetlerinin yaşanmasının da önüne geçmeyi hedeflemekteyiz. Bununla birlikte nakliye süreçlerinin her aşamasında müşterilerin yanında yer almaktayız. Yükler müşterilerin talep ettiği noktalardan alınmakta ve talep ettikleri noktaya teslimat işlemleri gerçekleştirilmektedir. Nakliye süreçlerinde hazırlanması gereken evraklar firmamız tarafından çözüme kavuşturulmakta, gümrükleme işlemleri yapılmaktadır. Yüklerin hızlı ve güvenli bir şekilde alıcılara ulaştırılması adına gerekli çalışmalar firmamız tarafından yürütülmektedir.

HİZMETLERİMİZ

Kıbrıs Nakliye 2023

kıbrıs Nakliye

Kıbrıs Nakliye Hizmetleri

Kıbrıs Nakliye Hizmetleri Konya Nakliyat firması olarak Uluslararası nakliye ve lojistik hizmetlerini sunduğumuz ülkelerden biri de Kıbrıs. Kıbrıs nakliye ve lojistik hizmetleri çerçevesinde müşterilerin ihtiyacı olan her türlü alanda nakliye çözümleri üretilmektedir. Türkiye – Kıbrıs nakliye ve lojistik hizmetlerini kesintisiz bir şekilde sürdürmekteyiz. İki ülke arasında ithalat ve ihracat faaliyetlerinde yer almaktayız. Bu kapsamda sektörde sıklıkla ihtiyaç duyulan parsiyel nakliye, frigo nakliye, proje taşımacılığı, konteyner taşımacılık, ağır yük nakliyesi faaliyetlerini yürütmekteyiz.

Denizyolu Taşımacılığı

Türkiye – Kıbrıs nakliye ve lojistik hizmetlerinin büyük bir çoğunluğu denizyolu taşımacılığı ile gerçekleştirilmektedir. Kıbrıs ülkesine ulaşımın denizyolu ve havayolu ile olması nedeniyle sıklıkla denizyolu taşımacılığı tercih edilmektedir. Konya Nakliyat firması olarak, Kıbrıs denizyolu taşımacılığı hizmetleri ile her türlü nakliye ihtiyaçlarınızda yer almaktayız. Denizyolu taşımacılığı ile her türlü yüklerin taşımacılık faaliyetleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Konya Nakliyat firması olarak müşterilerin yüklerinin cinsi ve özellikleri doğrultusunda uygun nakliye çözümleri üretmekteyiz. Bu kapsamda taşımacılık türü belirlenmektedir.

Denizyolu taşımacılığı aynı zamanda birçok avantajlar da sunmaktadır. Bu avantajları arasında; yüksek boyutlara sahip olan yüklerin kolay bir şekilde alıcılarına ulaştırılabilmesi, az sayıda yer alan ürünlerin nakliyesinde maliyetleri minimize etmesi, yüklerin güvenli bir şekilde taşınabilmesine imkânı vermesi, tehlikeli madde özelliği taşıyan yüklerin güvenli bir şekilde nakliyesinin gerçekleştirilebilmesi, yüksek tonajlara sahip olan yüklerin kolay bir şekilde nakliyesinin gerçekleştirilebilmesi, hammadde ürünlerinin tek seferde bir noktadan başka bir noktaya taşınabilmesi gibi avantajlar yer almaktadır.

Havayolu Taşımacılığı

Uluslararası nakliye ve lojistik faaliyetlerinin önemli bir kısmı da havayolu taşımacılığı ile gerçekleştirilmektedir. Konya Nakliyat firması olarak lojistik sektöründe birçok nakliye ve lojistik hizmetlerimizi havayolu aracılığı ile sağlanmaktayız. Sektörde doğan her türlü ihtiyaçlara uygun çözümler üretmeyi hedefleyen firmamız, müşterilerin yükleri doğrultusunda taşımacılık türü belirlemektedir. Havayolu taşımacılığı genel olarak acil bir şekilde bir noktadan başka bir noktaya ulaştırılması gereken yüklerin nakliye faaliyetlerinde tercih edilmektedir. Aynı zamanda güvenli bir taşımacılık imkânı sunmaktadır. Kıbrıs havayolu taşımacılığı hizmetleri ile müşterilerin yüklerini hızlı ve güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırmaktayız.

Kıbrıs Lojistik Faaliyetlerimiz

Uluslararası lojistik sektöründe dünyanın çeşitli ülkelerine faaliyetlerini sürdüren Konya Nakliyat firmamız, Kıbrıs ülkesine de nakliye ve lojistik hizmetlerini sunmaktadır. Kıbrıs nakliye hizmetleri kapsamında sunduğumuz lojistik faaliyetleri arasında; parsiyel nakliye, konteyner nakliye, gemi kargo taşımacılığı, komple konteyner yük nakliyesi, ithalat – ihracat faaliyetleri, kombine taşımacılık, tehlikeli madde taşımacılığı, ağır yük taşımacılığı, navlun ve gümrükleme, limandan limana taşımacılık, elektronik, makine, mobilya, tekstil, beyaz eşya, medikal ürünlerin nakliyesi, otomotiv nakliyesi gibi nakliye hizmetleri yer almaktadır. Kıbrıs nakliye hizmetleri kapsamında sunduğumuz bu hizmetler ile birlikte liman depolama, yükleme, taşıma gibi liman lojistik faaliyetleri de Konya Nakliyat firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.  

Parsiyel Nakliye

Parsiyel nakliye, bir noktadan başka bir noktaya az sayıda ürün göndermek isteyen müşterilere sunulan bir tür nakliye hizmetidir. Türkiye – Kıbrıs parsiyel nakliye hizmetleri sağlayan Konya Nakliyat firmamız, müşterilerin yüklerini güvenle alıcılarına ulaştırmakta ve bu kapsamda nakliye hizmetlerini sigortalı bir şekilde gerçekleştirmeye önem vermektedir. Bu doğrultuda müşteri mağduriyetlerinin yaşanmasının da önüne geçmeyi hedeflemektedir. Firmamız, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmetleri çerçevesinde tüm faaliyetlerini yürütmektedir. 

Kıbrıs parsiyel nakliye hizmetleri, denizyolu ve havayolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda karayolu aracılığı ile entegre bir taşımacılık hizmeti sunulmaktadır. Türkiye’nin birçok ilinden alınan yükler karayolu taşımacılığı ile Mersin ve Antalya limanlarına ulaştırılmakta, buradan Ro-Ro gemileri aracılığı ile yükler alıcılarına ulaştırılmaktadır. Konya Nakliyat olarak yüklerin güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılması tek amacımızdır.

Teslimat Süresi ve Nakliye Güzergâhı

Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden teslim alınan yükler, Kıbrıs ülkesinde yer alan alıcılarına Ro-Ro gemileri aracılığı ile ulaştırılmaktadır. Nakliye ve lojistik hizmetleri için Mersin ve Antalya limanları tercih edilmektedir. Müşterilerden alınan yükler kara araçları ile limanlara ulaştırılıp, buradan Ro-Ro gemileri ile Kıbrıs Magusa Limanı’na ulaştırılmaktadır. Varış süreleri ortalama olarak 2 – 3 gün arasında olmaktadır. Teslimat süreleri birçok faktörler doğrultusuna farklılık gösterebilmektedir. Konya Nakliyat firması olarak, nakliye faaliyetlerinde teslimat sürelerine önem vermekte, yüklerin tam zamanında alıcılarına ulaştırılması için gerekli planlamalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Bu kapsamda müşteri memnuniyetinin sağlanması da amaçlanmaktadır.

Kıbrıs Nakliye Fiyatları

İstanbul – Kıbrıs50.2.4 USD
Ankara- Kıbrıs00.1.9USD
Mersin – Kıbrıs50.1.4USD
İzmir – Kıbrıs50.2.4 USD

Kıbrıs nakliye fiyatları çeşitli unsurlar kapsamında farklılık göstermektedir. Konya Nakliyat olarak her türlü nakliye ihtiyaçlarında uygun fiyatlar sunmak adına gerekli planlamalarımızı yapmakta ve bu kapsamda çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Taşınacak olan yükler ile ilgili bilgiler sağlandıktan sonra, firmamızda görev alan uzman ekip tarafından gereken hesaplamalar gerçekleştirilmektedir. Türkiye – Kıbrıs nakliye fiyatları konusunda yükün cinsi, yükün boyutları (en, boy, yükseklik), yükün ağırlığı, yükün hacmi, mesafe gibi faktörler etkili olmaktadır. Bu faktörler arasında en önemlisi de yükün hacmi olmaktadır. Yükün araç içerisinde kapladığı alan kadar ücretlendirme gerçekleştirilmektedir. Yükün hacmi metreküp hesaplaması ile belirlenerek nakliye fiyatı oluşturulmaktadır. Oluşturulan nakliye fiyatları müşterilere sunulmaktadır.

Kıbrıs Detaylı Navlun Bedeli

ÇIKVARIŞTIRÇIKIŞ İLİVARIŞTIR
MERSİNK.K.T.C1550 $POZANTIK.K.T.C1650 $
ADANAK.K.T.C1500 $GAZİANTEPK.K.T.C1700 $
KONYAK.K.T.C1700 $KAYSERİK.K.T.C1700 $
ANKARAK.K.T.C1900 $POLATLIK.K.T.C2050 $
Ş.URFAK.K.T.C2050 $ANTALYAK.K.T.C1900 $
BURSAK.K.T.C2550 $İZMİRK.K.T.C2550 $
AYDINK.K.T.C2550 $İZMİTK.K.T.C2450 $
DÜZCEK.K.T.C2450 $ADAPAZARIK.K.T.C2450 $
İSTANBUL ANADOLUK.K.T.C2550 $SAPANCAK.K.T.C2450 $
İSTANBUL AVRUPAK.K.T.C2700 $TEKİRDAĞK.K.T.C2950 $
ÇORLU/SİLİVRİK.K.T.C2950 $ÇORUMK.K.T.C22550 $
KÜTAHYAK.K.T.C2100 $BALIKESİRK.K.T.C2650 $
EDİRNEK.K.T.C3250 $ÇANAKKALEK.K.T.C2950 $
SAMSUNK.K.T.C2400 $TRABZONK.K.T.C2700 $
AFYONK.K.T.C1900 $İSKENDERUNK.K.T.C1750 $
ESKİŞEHİRK.K.T.C2000 $BİLECİKK.K.T.C2250 $
DENİZLİK.K.T.C2200 $BOLUK.K.T.C2200 $
OSMANİYEK.K.T.C1700 $AKSARAYK.K.T.C1750 $
KASTAMONUK.K.T.C2400 $ADIYAMANK.K.T.C1950 $
YOZGATK.K.T.C2050 $AMASYAK.K.T.C2200 $
KIRKLARELİK.K.T.C2900 $HATAYK.K.T.C1700 $
BARTINK.K.T.C2400 $SİVASK.K.T.C2100 $
K.MARAŞK.K.T.C1750 $KARAMANK.K.T.C1600 $
NEVŞEHİRK.K.T.C1600 $BURDURK.K.T.C2000 $
ISPARTAK.K.T.C1950 $ORDUK.K.T.C2400 $
MANİSAK.K.T.C2450 $UŞAKK.K.T.C2250 $
NİĞDEK.K.T.C1650 $NAZİLLİK.K.T.C2200 $

Kıbrıs Nakliyede Konya Nakliyat

Konya Nakliyat firması, lojistik sektöründe doğan her türlü nakliye ihtiyaçlarında müşterilere uygun nakliye çözümleri üretmektedir. Her türlü nakliye ihtiyaçlarında müşterilerin yanında yer almaktadır. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde tüm faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Kıbrıs nakliye süreçlerinde müşterilere gerekli tüm destekler sağlanmaktadır. Nakliye süreçlerinde gerekli evrakların hazırlanması, gümrükleme ve sigorta işlemlerinin yapılması, müşteri bilgilendirmelerinin sağlanması, yüklerin toplanması, depolanması, paketlenmesi ve dağıtılması hizmetleri gibi birçok konularda destekler sağlanmaktadır. Bu doğrultuda en iyi hizmeti sunmak adına deneyimli personeller ile tüm nakliye süreçlerini yakından takip etmekte ve en iyi şekilde yönetmekteyiz.  

HİZMETLERİMİZ

Azerbaycan Nakliye 2023

Azerbaycan Nakliye

Azerbaycan Nakliye

Azerbaycan Nakliye Uluslararası lojistik faaliyetlerini kesintisiz bir şekilde sürdürmeye devam eden Konya Nakliyat, Azerbaycan nakliye ve lojistik hizmetlerini de müşterilerine sağlamaktadır. Türkiye – Azerbaycan ithalat ve ihracat faaliyetlerinde en iyi şekilde yer almak için çalışmalarını sürdürmektedir. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Nakliye süreçlerinin sorunsuz bir şekilde sonlandırılmasını amaçlamaktadır.

Nakliye Hizmetleri

Azerbaycan nakliye hizmetleri kapsamında lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük nakliyesi, konteyner taşımacılık, proje taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir. Konya Nakliyat olarak müşterilerin talep ettikleri birçok alanda nakliye hizmetleri sağlamaktayız. Nakliye faaliyetlerini karayolu, denizyolu, havayolu, demiryolu aracılığı ile sağlamakta ve yüklerin güvenle alıcılara ulaştırılması için gerekli planlamaları gerçekleştirmekteyiz.

Parsiyel Nakliye

Lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen nakliye hizmetlerinden biri de parsiyel nakliyedir. Konya Nakliyat olarak müşterilerin nakliye ihtiyaçlarına en iyi çözümler üretmek için gerekli çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Nakliye ihtiyaçları için gerekli planlamaları yapmaktayız. Türkiye – Azerbaycan arasında az sayıda ürün göndermek isteyen müşteriler için parsiyel nakliye çözümleri sunmaktayız. Parsiyel nakliye oldukça uygun maliyet avantajı sunması nedeni ile lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen nakliye hizmetlerinden biridir.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte lojistik sektöründe yeni ihtiyaçlarda doğmaktadır. Ortaya çıkan bu ihtiyaçlar kapsamında Konya Nakliyat olarak çözümler üretmekteyiz. Müşterilerin her türlü nakliye ihtiyaçlarına cevap vermek için profesyonel ekibimiz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Müşterilerin istek ve beklentileri doğrultusunda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Azerbaycan parsiyel nakliye hizmetlerini müşterilerimize sağlamaktayız. Müşterilerin Azerbaycan ülkesine ulaştırmak istedikleri ürünleri, sorunsuz bir şekilde alıcılarına teslim edilmektedir. Nakliye süreçleri boyunca gerekli önlemler alınarak, sürecin sağlıklı bir şekilde sonlandırılması amaçlanmaktadır. Parsiyel nakliye hizmetleri ile, aynı yere gidecek olan yükler tek bir araç ile taşınarak maliyet açısından avantajlar sağlanmaktadır.

Parsiyel nakliye hizmetleri karayolu, denizyolu, havayolu, demiryolu aracılığı ile sağlanabilmektedir. Taşınacak olan yüklerin cinsine ve çeşitli özellikler doğrultusunda nakliye planlamaları gerçekleştirilmektedir. Konya Nakliyat olarak Azerbaycan parsiyel nakliye süreçlerinde en uygun çözümleri üretmekteyiz.

azerbaycan Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Frigo Nakliye

Lojistik sektöründe sıklıkla ihtiyaç duyulan nakliye hizmetlerinden biri de frigo nakliyedir. Frigo nakliye hizmetleri oldukça hassas bir taşımacılık türüdür. Frigo nakliye ile gıda ürünlerinin taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir. Konya Nakliyat olarak Türkiye – Azerbaycan frigo nakliye hizmetlerini müşterilere sağlamaktayız.

Frigo nakliye faaliyetleri kapsamında, ürünler için gerekli ısı koşulları altında taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir. Ürünlerin kalitesi bozulmadan, ömrü azalmadan alıcılara ulaştırılması için gerekli planlamalar yapılmakta ve sürecin sağlıklı bir şekilde sonuçlandırılması amaçlanmaktadır.

Firgo nakliye hizmetleri kapsamında sebze, meyve, et ürünleri, süt ve süt ürünleri, dondurulmuş gıdalar vb. ürünlerin taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Türkiye – Azerbaycan ithalat ve ihracat faaliyetleri kapsamında, frigo nakliye hizmetleri oldukça önemli bir yere sahiptir.

Bu anlamda Konya Nakliyat firması olarak gerekli önemi vermekteyiz. İli ülke arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetlerinde en iyi şekilde yer almak için gerekli çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Ağır Yük Nakliyesi

Lojistik sektöründe ihtiyaç duyulan nakliye hizmetlerinden biri de ağır yük nakliyesidir. Ağır yük taşımacılığı oldukça bilgi ve tecrübe isteyen bir taşımacılık türüdür. Bir noktadan başka bir noktaya taşınacak olan trafo, jeneratör, yat, tekne, tır, santraller, iş makineleri, köprü kirişleri, vinç, fabrika taşıması, döküm üniteleri, gemi motorları, boru hatları, konteynerler, inşaat makineleri gibi yükler ağır yük nakliyesi kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Konya Nakliyat firması olarak Azerbaycan ağır yük nakliyesi ihtiyaçlarında da müşterilere çözümler üretmekteyiz. Alanında yeterli bilgi ve tecrübeye sahip ekibimizi le birlikte taşınacak olan yükler sorunsuz bir şekilde alıcılarına teslim edilmektedir.

Proje Taşımacılığı

Standart dışı ölçü ve ağırlığa sahip olan yüklerin taşımacılık faaliyetleri proje taşımacılığı kapsamında gerçekleştirilmektedir. Proje taşımacılığı kapsamında boru hattı lojistiği projeleri, mobil santral projeleri, doğalgaz santral projeleri, petrokimya tesisleri, raylı sistem projeleri, hidroelektrik santralleri projeleri, baraj projeleri, rafineri tesisleri ve termik santral projelerinin taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Proje taşımacılık faaliyetleri kapsamında gerekli özel tedbirler alınarak, özel araçlar ile taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir. Taşımacılık süreci için gerekli güzergâh planlaması yapılarak, yol izinleri alınmaktadır. Konya Nakliyat olarak Azerbaycan proje taşımacılık faaliyetlerini de müşterilerimize sunmaktayız. Müşterilerin yükleri doğrultusunda gerekli planlamaları gerçekleştirerek, nakliye hizmetlerini sunmaktayız.

Proje taşımacılık faaliyetleri alanında uzman kişilerce gerçekleştirilmesi gereken taşımacılık faaliyetidir. Müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda taşımacılık faaliyetleri sürdürülmekte ve takım çalışması ile sürecin sağlıklı bir şekilde tamamlanması amaçlanmaktadır. Oluşabilecek olumsuz durumlara karşı gerekli önlemler alınmakta ve yüklerin zarar görmeden varış noktasına ulaştırılması hedeflenmektedir.

Konteyner Taşımacılık

Lojistik sektöründe önemli bir yere sahip konteyner taşımacılık, güvenli bir taşımacılık imkânı sunmaktadır. Konteynerler oldukça sağlam yapılara sahip olmaları nedeni ile lojistik sektöründe sıklıkla tercih edilen ekipmanlardan biridir.

Günümüzde uluslararası alanda artan talepler doğrultusunda yeni çözümler üretilmektedir. Artan nakliye ihtiyaçları kapsamında sıklıkla ihtiyaç duyulan taşımacılık faaliyetlerinden biri de konteyner taşımacılıktır. Konteyner taşımacılığı avantajlı özellikleri yer alması nedeni ile tercih sebebi olmaktadır. Avantajlı özellikleri arasında yükleme ve boşaltma işlemlerinde kolaylık sağlaması, zaman konusunda tasarruf sağlaması, elleçleme işlemlerini en aza indirgemesi, yüklerin hasar almadan ulaştırılması, dayanıklı malzemeye sahip olması, dış etkenlere karşı koruyucu özelliğe sahip olması, hava geçirmemesi gibi özellikler yer almaktadır. Bu gibi avantajlı özellikleri nedeni ile lojistik sektöründe ihtiyaç duyulan her türlü nakliye faaliyetlerinde tercih sebebi olmaktadır.

Azerbaycan Nakliye Fiyatları

İstanbul – Bakü3.150 USD
İzmir – Bakü  3.200 USD
Ankara – Bakü3.050 USD
Adana – Bakü 3.150 USD

Uluslararası lojistik faaliyetler kapsamında önemli bir konuyu da nakliye fiyatları oluşturmaktadır. Azerbaycan nakliye fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Yüklerin cinsi, boyutları, ağırlığı, hacmi, mesafe ve özel koşullar doğrultusunda gerekli hesaplamalar yapılarak nakliye fiyatı oluşturulmaktadır. Konya Nakliyat olarak en uygun fiyatları sunmak için gerekli çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

GÜRCİSTAN NAKLİYE BİLGİLERİ

Gürcistan Nakliye 2023

Gürcistan Nakliye

Gürcistan Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Konya Nakliyat firması lojistik sektöründe uzun süredir Gürcistan nakliye hizmetlerini müşterilerine sağlamaktadır. Lojistik sektörünün her alanında hizmet vermektedir. Müşterilerin ihtiyaç duyduğu parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük taşımacılığı, proje taşımacılığı, konteyner taşımacılığı gibi birçok alanda hizmetler sunmaktadır. Nakliye hizmetlerini kara yolu, deniz yolu, hava yolu, demir yolu aracılığı ile sağlamaktadır. Gürcistan – Türkiye arası gerçekleştirilen ithalat – ihracat faaliyetlerini Konya Nakliyat olarak en iyi şekilde gerçekleştirmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Gürcistan – Türkiye arası taşınması gereken yükler sorunsuz bir şekilde alıcılara ulaştırılmaktadır. Firma bünyesinde yer alan deneyimli ekip ile tüm süreç en iyi şekilde yönetilmektedir.

Parsiyel Nakliye

Gürcistan parsiyel nakliye hizmetleri kara yolu, deniz yolu, hava yolu, demir yolu aracılığı ile sağlanmaktadır. Müşterilerin yüklerinin özellikleri ve talepleri doğrultusunda parsiyel nakliye faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Konya Nakliyat firması nakliye süreçlerinin her aşamasında yer almaktadır. Müşterilerin Gürcistan ülkesine göndermek istedikleri yüklerin özelliklerine göre nakliye faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Yükün cinsine, boyutlarına, ağırlığına, teslim noktasına göre gerekli planlamalar gerçekleştirilmektedir. Parsiyel nakliye hizmetlerinde önemli unsur da maliyetler olmaktadır. Gürcistan parsiyel nakliye hizmetlerinde genellikle karayolu taşımacılığı tercih edilmektedir. Ancak acil bir şekilde ulaştırılması gereken yükler de havayolu aracılığı ile alıcılarına ulaştırılmaktadır.

Frigo Nakliye

Konya Nakliyat firması Gürcistan frigo nakliye ihtiyaçlarına da çözümler üretmektedir. Gürcistan ülkesine ulaştırılması gereken gıda ürünlerinin sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde ulaştırmaktadır. Nakliye süreçlerinin her aşamasında en iyi şekilde yer alarak, sürecin sorunsuz bir şekilde sonlandırılmasını amaçlamaktadır. Lojistik sektöründe frigo nakliye önemli bir yere sahiptir.

Gürcistan – Türkiye arasında taşınacak olan gıda ürünleri müşterilere bozulmadan, hasar almadan taşınması gerekmektedir. Ürünlerin raf ömrünün azalmaması oldukça önem arz etmektedir. Frigo nakliye hizmetlerinde gıda ürünleri – 26 °C – 18 °C arasındaki ısı koşulları altında taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir. Lojistik sektöründe oldukça hassas bir taşımacılık türüdür.

Bu açıdan Konya Nakliyat firması frigo nakliye hizmetlerini profesyonel ekibi ile yönetmektedir. Nakliye süreçlerinin her aşamasında müşterilere gerekli konularda destekler sağlamaktadır. Bütün aşamalar yakından takip edilerek, geniş araç filosu ile müşterilere kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmayı amaçlanmaktadır.

Ağır Yük Taşımacılığı

Lojistik sektöründe sıklıkla ihtiyaç duyulan taşımacılık türlerinden biri de ağır yük taşımacılığıdır. Konya Nakliyat firması Gürcistan ağır yük taşımacılığı hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır. Bu alanda da müşterilerine çözümler üretmektedir.

Türkiye – Gürcistan arasında taşınması gereken trafo, santraller, yat, tekne, tır, jeneratör, iş makineleri, inşaat makineleri, türbin, köprü kirişleri, konteyner, boru hatları, fabrika taşımaları, çelik kafes konstrüksiyonlar, döküm üniteleri, gemi motorları gibi ağır yükler sorunsuz bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır.

Ağır yük taşımacılığı uzmanlık isteyen bir taşımacılık türüdür. Yüklerin gerekli analizleri gerçekleştirilerek, nakliye planlaması yapılmaktadır. Gerekli işlemler gerçekleştirilip, izinler alınarak nakliye faaliyeti gerçekleştirilmektedir.

Proje Taşımacılığı

Lojistik sektöründe ihtiyaç duyulan taşımacılık türlerinden biri de proje taşımacılığıdır. Gürcistan proje taşımacılık faaliyetleri Konya Nakliyat firması tarafından gerçekleştirilmektedir. Proje taşımacılık faaliyetlerinde gerekli izinler alınarak nakliye faaliyetleri sürdürülmektedir.

Proje taşımacılık faaliyetleri vinç, kriko sistemleri, taşıyıcı kirişler, kaydırma sistemleri, halatlar, çelik destekler, tahta takozlar, döner tablolar gibi ekipmanlar ile gerçekleştirilmektedir. Proje taşımacılık faaliyetleri kapsamında boru hattı lojistiği projeleri, mobil santral projeleri, doğal gaz santral projeleri, petrokimya tesisleri, raylı sistem projeleri, hidroelektrik santralleri projeleri, baraj projeleri, rafineri tesisleri, termik santral projeleri gibi yüklerin taşımacılığı gerçekleştirilmektedir.

Proje taşımacılık faaliyetleri alanında uzman personeller tarafından gerçekleştirilir. Müşterilerin istek ve beklentileri doğrultusunda gerekli planlamalar yapılır. Aynı zamanda risk yönetimi planlaması da yapılır. Taşımacılık süreçlerinde oluşabilecek riskli durumlara karşı gerekli hesaplamalar da gerçekleştirilmesi gerekir. Nakliyesi gerçekleşecek olan yüklerin zarar görmemesi de oldukça önemlidir.

Bu açıdan proje taşımacılığı faaliyetleri sigortalı olarak gerçekleştirilmektedir. Normal şartlarda aracımızın Rusya’ya girmiş olması gerekiyordu Ancak malumunuz üzere Gürcistan polisinin araçları bekletmesinden dolayı serviste aksaklık meydana gelmiştir. An itibarı ile aracımız Batum çıkışında hareket beklemektedir. Konu tamamen polisin inisiyatifinde olduğundan sadece yönlendirme bekliyoruz. Şu an ki ilerleyiş ise neredeyse hiç diyebileceğimiz seviyededir. Hareket izni geldiği anın bir gün sonrasında araç Vladikavkaz kapı sırasına girmek üzere Gürcü-Rus sınırına ulaşacaktır

Konteyner Taşımacılık

Uluslararası lojistik sektöründe konteyner taşımacılık da önemli bir yere sahiptir. Lojistik sektöründe sıklıkla tercih edilen taşımacılık türüdür. Geçmişten günümüze kadar sürdürülen bir taşımacılık türüdür. Konteyner taşımacılık hizmetleri kara yolu, deniz yolu, hava yolu demir yolu aracılığı ile sağlanmaktadır. Genellikle de deniz yolu taşımacılığında tercih edilmektedir. Konteyner içerisinde tek bir müşteriye ait yükler taşınabileceği gibi, birden fazla müşteriye ait yükler de güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır. Konteyner taşımacılığı zamandan tasarruf sağlaması, elleçleme işlemlerini en aza indirgemesi, yükleme ve boşaltma işlemlerinde kolaylıklar sağlaması, dayanıklı yapıya sahip olması, hava geçirmemesi gibi birçok avantajlı özellikleri ile her türlü yükler güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Gürcistan Nakliye Fiyatları

Nakliye ve lojistik faaliyetlerde önemli bir unsur da maliyet lerdir Ticari faaliyetler sürdüren firmalar açısından nakliye maliyetleri oldukça önemli bir konu olmaktadır. Ürünlerin bir noktadan başka bir noktaya ulaştırılmasında maliyetler ortaya çıkmaktadır Bu maliyetlerin minimize edilmesi de gerekir. Konya Nakliyat firması nakliye faaliyetlerinde müşterilerine en uygun fiyatları sunmak için çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Uygun fiyat politikası ile müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlamaktadır. Gürcistan nakliye fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Yüklerin özellikleri, ağırlığı ve hacmi doğrultusunda gerekli hesaplamalar gerçekleştirilerek müşterilere sunulmaktadır.

İstanbul – Tiflis2800 USD
İstanbul – Batum2750 USD
Ankara – Tiflis2550 USD
İzmir – Tiflis2800 USD

Gürcistan nakliye hizmetleriyle ilgili uygun maliyetli ve sigortalı taşıma teklifi almak için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

AZERBAYCAN NAKLİYE BİLGİLERİ

Gaziantep Konya Nakliye

Gaziantep Konya Nakliye

Adana Konya Nakliye

Adana Konya Nakliye

Başkaca bir bedel ödemeyeceğiz  Sadece son teslimattaki vergileri  müşteri ödeyecekZonguldak  / Çaycuma dan  Moskova ya  3 TIR için  transport  fiyatı rica ediyoruz Boş çimento kağıt torbası paletlerde  yüklenecektir yaklaşık  22 ton dur Kara yolu Çaycuma dan  Liman >> deniz yolu +  Moskova ya Kara yolu olabilir Çıkış  haziran sonu olacaktır adana İstanbul Esenyurt yüklemeli Bakü varışlı komple 3 tır için teklifinizi rica ederim. İçerik inşaat iskele malzemesidir Biz Kırgızistana alüminyum profil ve aksesuar göndermek istiyoruz ücret konusunda bilgi ala bilirmiyim ? Yükleme yeri Samsun ama İstanbul’a göndereceğiz ürünü, siz İstanbul-Bishkek yarım konteyner fiyatı veririsiniz bana Haziran tarihleri için Margarentenstrasse 50, 1040 Avusturya Viyana Kapı Teslim yükümüz mevcuttur. Ürün Cinsi Zeytin, Brüt Ağırlık 2250 kg’dır.  Parsiyel navlun teklifinizi iletmeniz rica olunur

İzmir Konya Nakliye

İzmir Konya Nakliye İstanbul/Bayrampaşa’dan Almanya/Hamburg’a gidecek olan 13 koli ürünümüz için sizden (KARAYOLU) fiyat teklifi talep etmekteyim. Aşağıdaki detay için güncel fiyat verebilir misiniz? Onaylanırsa 35-40 tır olacak Tuzla – Kartal – Gebze ( 3 ayrı depodan  yüklemeler olacak – bazı araçlar 2 adres yapabilir.) Almaty 050039 İçten içe 3 metre mega Max 12-15 ton Fransa’daki müşterimiz için marka tekstil ürünü ve mobilya  göndermek etmek istiyoruz, parsiyel olarak .Bu konuda bizlere yardımcı olabilir misiniz?   Çalışabilmemiz mümkünse  m3 veya ağırlık fiyatı  vermenizi rica ederiz. (Mobilya ve tekstil marka ürün)