kıbrıs Nakliye 2022

41 Rozhen Blvd, 1271 Sofia, Bulgaria toplama adresinden Gebze’ye 1 Full Truck, toplam 33 adet  80cm x 120 cm Euro palet, toplam ağırlık 20.889 Kg. palet yüksekliği 1,95 mt,  Ürün 2106102000 GTIP kodlu protein bar.

İstanbul’daki ofisimizden Dubai’ye taşınması gereken ofis eşyalarımız için sizden nakliye fiyat teklifi almak istiyoruz.

İstanbul ofisimiz yaklaşık 180 mt2 olup, ofise ait resimleri ekte göndermiş bulunmaktayım. Şimdilik kabataslak bir fiyat teklifi verebilirseniz sevinirim

2 Europalet kara yolu parsiyel yükümüz mevcuttur.

Detaylar ekteki paket listemizde yer almaktadır.

Güncel fiyat teklifi iletmenizi rica ederim.

Teslim Alınacak Adres: AVEKO AMBALAJ Dış Ticaret Ltd.Şti. – Pirinçci Yolu No:50, Habipler, Sultangazi, Istanbul

Teslim Edilecek Adres: FITOFARM PLUS doo – Kacanicki pat 156 Industrial area Vizbegovo 1000 Skopje Macedonia

Plastik Ambalaj Malzemesi İhracata ait iki beyanname ve iki adet fatura görüntüleri ektedir. Evraklar tarafınıza teslim edilmek üzere kuryemiz tarafından yola çıkacaktır. Teslim alınca mail üzerinden dönüş sağlar mısınız. kıbrıs nakliye Araç fabrikanın karşısındaki tır parkında haber bekliyor yükleme hazır olduğunda arayabilirsiniz

Malzeme geçen haftadan beri hazır, sevki bekliyor. Aracı gönderebilirsiniz.

Talep etmiş olduğunuz taşıma bedeli bilginize sunulmuştur.

İstanbul depo adresimizden, Almanya adrese teslim YDG hariç navlunumuz EUR 600 ‘dür.

Değerli siparişlerinizi bekler, iyi çalışmalar dilerim.

D06 yükleme Muratbey+dilovasi minder menge ADR

D01+01 yükleme Erenköy+Dilovasi 2 bosaltma kuru yük

D48+47 yükleme istanbul cift ADR

Imkan ve navlun rica olunur

Azerbaycan Nakliye 2022

Azerbaycan Nakliye

Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Uluslararası lojistik faaliyetlerini kesintisiz bir şekilde sürdürmeye devam eden Konya Nakliyat, Azerbaycan nakliye ve lojistik hizmetlerini de müşterilerine sağlamaktadır. Türkiye – Azerbaycan ithalat ve ihracat faaliyetlerinde en iyi şekilde yer almak için çalışmalarını sürdürmektedir. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Nakliye süreçlerinin sorunsuz bir şekilde sonlandırılmasını amaçlamaktadır.

Nakliye Hizmetleri

Azerbaycan nakliye hizmetleri kapsamında lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük nakliyesi, konteyner taşımacılık, proje taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir. Konya Nakliyat olarak müşterilerin talep ettikleri birçok alanda nakliye hizmetleri sağlamaktayız. Nakliye faaliyetlerini karayolu, denizyolu, havayolu, demiryolu aracılığı ile sağlamakta ve yüklerin güvenle alıcılara ulaştırılması için gerekli planlamaları gerçekleştirmekteyiz.

Parsiyel Nakliye

Lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen nakliye hizmetlerinden biri de parsiyel nakliyedir. Konya Nakliyat olarak müşterilerin nakliye ihtiyaçlarına en iyi çözümler üretmek için gerekli çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Nakliye ihtiyaçları için gerekli planlamaları yapmaktayız. Türkiye – Azerbaycan arasında az sayıda ürün göndermek isteyen müşteriler için parsiyel nakliye çözümleri sunmaktayız. Parsiyel nakliye oldukça uygun maliyet avantajı sunması nedeni ile lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen nakliye hizmetlerinden biridir.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte lojistik sektöründe yeni ihtiyaçlarda doğmaktadır. Ortaya çıkan bu ihtiyaçlar kapsamında Konya Nakliyat olarak çözümler üretmekteyiz. Müşterilerin her türlü nakliye ihtiyaçlarına cevap vermek için profesyonel ekibimiz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Müşterilerin istek ve beklentileri doğrultusunda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Azerbaycan parsiyel nakliye hizmetlerini müşterilerimize sağlamaktayız. Müşterilerin Azerbaycan ülkesine ulaştırmak istedikleri ürünleri, sorunsuz bir şekilde alıcılarına teslim edilmektedir. Nakliye süreçleri boyunca gerekli önlemler alınarak, sürecin sağlıklı bir şekilde sonlandırılması amaçlanmaktadır. Parsiyel nakliye hizmetleri ile, aynı yere gidecek olan yükler tek bir araç ile taşınarak maliyet açısından avantajlar sağlanmaktadır. Parsiyel nakliye hizmetleri karayolu, denizyolu, havayolu, demiryolu aracılığı ile sağlanabilmektedir. Taşınacak olan yüklerin cinsine ve çeşitli özellikler doğrultusunda nakliye planlamaları gerçekleştirilmektedir. Konya Nakliyat olarak Azerbaycan parsiyel nakliye süreçlerinde en uygun çözümleri üretmekteyiz.

azerbaycan Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Frigo Nakliye

Lojistik sektöründe sıklıkla ihtiyaç duyulan nakliye hizmetlerinden biri de frigo nakliyedir. Frigo nakliye hizmetleri oldukça hassas bir taşımacılık türüdür. Frigo nakliye ile gıda ürünlerinin taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir. Konya Nakliyat olarak Türkiye – Azerbaycan frigo nakliye hizmetlerini müşterilere sağlamaktayız. Frigo nakliye faaliyetleri kapsamında, ürünler için gerekli ısı koşulları altında taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir. Ürünlerin kalitesi bozulmadan, ömrü azalmadan alıcılara ulaştırılması için gerekli planlamalar yapılmakta ve sürecin sağlıklı bir şekilde sonuçlandırılması amaçlanmaktadır.

Firgo nakliye hizmetleri kapsamında sebze, meyve, et ürünleri, süt ve süt ürünleri, dondurulmuş gıdalar vb. ürünlerin taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Türkiye – Azerbaycan ithalat ve ihracat faaliyetleri kapsamında, frigo nakliye hizmetleri oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu anlamda Konya Nakliyat firması olarak gerekli önemi vermekteyiz. İli ülke arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetlerinde en iyi şekilde yer almak için gerekli çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Ağır Yük Nakliyesi

Lojistik sektöründe ihtiyaç duyulan nakliye hizmetlerinden biri de ağır yük nakliyesidir. Ağır yük taşımacılığı oldukça bilgi ve tecrübe isteyen bir taşımacılık türüdür. Bir noktadan başka bir noktaya taşınacak olan trafo, jeneratör, yat, tekne, tır, santraller, iş makineleri, köprü kirişleri, vinç, fabrika taşıması, döküm üniteleri, gemi motorları, boru hatları, konteynerler, inşaat makineleri gibi yükler ağır yük nakliyesi kapsamında gerçekleştirilmektedir. Konya Nakliyat firması olarak Azerbaycan ağır yük nakliyesi ihtiyaçlarında da müşterilere çözümler üretmekteyiz. Alanında yeterli bilgi ve tecrübeye sahip ekibimizi le birlikte taşınacak olan yükler sorunsuz bir şekilde alıcılarına teslim edilmektedir.

Proje Taşımacılığı

Standart dışı ölçü ve ağırlığa sahip olan yüklerin taşımacılık faaliyetleri proje taşımacılığı kapsamında gerçekleştirilmektedir. Proje taşımacılığı kapsamında boru hattı lojistiği projeleri, mobil santral projeleri, doğalgaz santral projeleri, petrokimya tesisleri, raylı sistem projeleri, hidroelektrik santralleri projeleri, baraj projeleri, rafineri tesisleri ve termik santral projelerinin taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Proje taşımacılık faaliyetleri kapsamında gerekli özel tedbirler alınarak, özel araçlar ile taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir. Taşımacılık süreci için gerekli güzergâh planlaması yapılarak, yol izinleri alınmaktadır. Konya Nakliyat olarak Azerbaycan proje taşımacılık faaliyetlerini de müşterilerimize sunmaktayız. Müşterilerin yükleri doğrultusunda gerekli planlamaları gerçekleştirerek, nakliye hizmetlerini sunmaktayız.

Proje taşımacılık faaliyetleri alanında uzman kişilerce gerçekleştirilmesi gereken taşımacılık faaliyetidir. Müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda taşımacılık faaliyetleri sürdürülmekte ve takım çalışması ile sürecin sağlıklı bir şekilde tamamlanması amaçlanmaktadır. Oluşabilecek olumsuz durumlara karşı gerekli önlemler alınmakta ve yüklerin zarar görmeden varış noktasına ulaştırılması hedeflenmektedir.

Konteyner Taşımacılık

Lojistik sektöründe önemli bir yere sahip konteyner taşımacılık, güvenli bir taşımacılık imkânı sunmaktadır. Konteynerler oldukça sağlam yapılara sahip olmaları nedeni ile lojistik sektöründe sıklıkla tercih edilen ekipmanlardan biridir.

Günümüzde uluslararası alanda artan talepler doğrultusunda yeni çözümler üretilmektedir. Artan nakliye ihtiyaçları kapsamında sıklıkla ihtiyaç duyulan taşımacılık faaliyetlerinden biri de konteyner taşımacılıktır. Konteyner taşımacılığı avantajlı özellikleri yer alması nedeni ile tercih sebebi olmaktadır. Avantajlı özellikleri arasında yükleme ve boşaltma işlemlerinde kolaylık sağlaması, zaman konusunda tasarruf sağlaması, elleçleme işlemlerini en aza indirgemesi, yüklerin hasar almadan ulaştırılması, dayanıklı malzemeye sahip olması, dış etkenlere karşı koruyucu özelliğe sahip olması, hava geçirmemesi gibi özellikler yer almaktadır. Bu gibi avantajlı özellikleri nedeni ile lojistik sektöründe ihtiyaç duyulan her türlü nakliye faaliyetlerinde tercih sebebi olmaktadır.

Azerbaycan Nakliye Fiyatları

İstanbul – Bakü3.150 USD
İzmir – Bakü  3.200 USD
Ankara – Bakü3.050 USD
Adana – Bakü 3.150 USD

Uluslararası lojistik faaliyetler kapsamında önemli bir konuyu da nakliye fiyatları oluşturmaktadır. Azerbaycan nakliye fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Yüklerin cinsi, boyutları, ağırlığı, hacmi, mesafe ve özel koşullar doğrultusunda gerekli hesaplamalar yapılarak nakliye fiyatı oluşturulmaktadır. Konya Nakliyat olarak en uygun fiyatları sunmak için gerekli çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

GÜRCİSTAN NAKLİYE BİLGİLERİ

Gürcistan Nakliye 2022

Gürcistan Nakliye

Gürcistan Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Konya Nakliyat firması lojistik sektöründe uzun süredir Gürcistan nakliye hizmetlerini müşterilerine sağlamaktadır. Lojistik sektörünün her alanında hizmet vermektedir. Müşterilerin ihtiyaç duyduğu parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük taşımacılığı, proje taşımacılığı, konteyner taşımacılığı gibi birçok alanda hizmetler sunmaktadır. Nakliye hizmetlerini kara yolu, deniz yolu, hava yolu, demir yolu aracılığı ile sağlamaktadır. Gürcistan – Türkiye arası gerçekleştirilen ithalat – ihracat faaliyetlerini Konya Nakliyat olarak en iyi şekilde gerçekleştirmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Gürcistan – Türkiye arası taşınması gereken yükler sorunsuz bir şekilde alıcılara ulaştırılmaktadır. Firma bünyesinde yer alan deneyimli ekip ile tüm süreç en iyi şekilde yönetilmektedir.

Parsiyel Nakliye

Gürcistan parsiyel nakliye hizmetleri kara yolu, deniz yolu, hava yolu, demir yolu aracılığı ile sağlanmaktadır. Müşterilerin yüklerinin özellikleri ve talepleri doğrultusunda parsiyel nakliye faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Konya Nakliyat firması nakliye süreçlerinin her aşamasında yer almaktadır. Müşterilerin Gürcistan ülkesine göndermek istedikleri yüklerin özelliklerine göre nakliye faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Yükün cinsine, boyutlarına, ağırlığına, teslim noktasına göre gerekli planlamalar gerçekleştirilmektedir. Parsiyel nakliye hizmetlerinde önemli unsur da maliyetler olmaktadır. Gürcistan parsiyel nakliye hizmetlerinde genellikle karayolu taşımacılığı tercih edilmektedir. Ancak acil bir şekilde ulaştırılması gereken yükler de havayolu aracılığı ile alıcılarına ulaştırılmaktadır.

Gürcistan Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Frigo Nakliye

Konya Nakliyat firması Gürcistan frigo nakliye ihtiyaçlarına da çözümler üretmektedir. Gürcistan ülkesine ulaştırılması gereken gıda ürünlerinin sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde ulaştırmaktadır. Nakliye süreçlerinin her aşamasında en iyi şekilde yer alarak, sürecin sorunsuz bir şekilde sonlandırılmasını amaçlamaktadır. Lojistik sektöründe frigo nakliye önemli bir yere sahiptir. Gürcistan – Türkiye arasında taşınacak olan gıda ürünleri müşterilere bozulmadan, hasar almadan taşınması gerekmektedir. Ürünlerin raf ömrünün azalmaması oldukça önem arz etmektedir. Frigo nakliye hizmetlerinde gıda ürünleri – 26 °C – 18 °C arasındaki ısı koşulları altında taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir. Lojistik sektöründe oldukça hassas bir taşımacılık türüdür. Bu açıdan Konya Nakliyat firması frigo nakliye hizmetlerini profesyonel ekibi ile yönetmektedir. Nakliye süreçlerinin her aşamasında müşterilere gerekli konularda destekler sağlamaktadır. Bütün aşamalar yakından takip edilerek, geniş araç filosu ile müşterilere kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmayı amaçlanmaktadır.

Ağır Yük Taşımacılığı

Lojistik sektöründe sıklıkla ihtiyaç duyulan taşımacılık türlerinden biri de ağır yük taşımacılığıdır. Konya Nakliyat firması Gürcistan ağır yük taşımacılığı hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır. Bu alanda da müşterilerine çözümler üretmektedir. Türkiye – Gürcistan arasında taşınması gereken trafo, santraller, yat, tekne, tır, jeneratör, iş makineleri, inşaat makineleri, türbin, köprü kirişleri, konteyner, boru hatları, fabrika taşımaları, çelik kafes konstrüksiyonlar, döküm üniteleri, gemi motorları gibi ağır yükler sorunsuz bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır. Ağır yük taşımacılığı uzmanlık isteyen bir taşımacılık türüdür. Yüklerin gerekli analizleri gerçekleştirilerek, nakliye planlaması yapılmaktadır. Gerekli işlemler gerçekleştirilip, izinler alınarak nakliye faaliyeti gerçekleştirilmektedir.

Proje Taşımacılığı

Lojistik sektöründe ihtiyaç duyulan taşımacılık türlerinden biri de proje taşımacılığıdır. Gürcistan proje taşımacılık faaliyetleri Konya Nakliyat firması tarafından gerçekleştirilmektedir. Proje taşımacılık faaliyetlerinde gerekli izinler alınarak nakliye faaliyetleri sürdürülmektedir. Proje taşımacılık faaliyetleri vinç, kriko sistemleri, taşıyıcı kirişler, kaydırma sistemleri, halatlar, çelik destekler, tahta takozlar, döner tablolar gibi ekipmanlar ile gerçekleştirilmektedir. Proje taşımacılık faaliyetleri kapsamında boru hattı lojistiği projeleri, mobil santral projeleri, doğal gaz santral projeleri, petrokimya tesisleri, raylı sistem projeleri, hidroelektrik santralleri projeleri, baraj projeleri, rafineri tesisleri, termik santral projeleri gibi yüklerin taşımacılığı gerçekleştirilmektedir. Proje taşımacılık faaliyetleri alanında uzman personeller tarafından gerçekleştirilir. Müşterilerin istek ve beklentileri doğrultusunda gerekli planlamalar yapılır. Aynı zamanda risk yönetimi planlaması da yapılır. Taşımacılık süreçlerinde oluşabilecek riskli durumlara karşı gerekli hesaplamalar da gerçekleştirilmesi gerekir. Nakliyesi gerçekleşecek olan yüklerin zarar görmemesi de oldukça önemlidir. Bu açıdan proje taşımacılığı faaliyetleri sigortalı olarak gerçekleştirilmektedir. Normal şartlarda aracımızın Rusya’ya girmiş olması gerekiyordu Ancak malumunuz üzere Gürcistan polisinin araçları bekletmesinden dolayı serviste aksaklık meydana gelmiştir. An itibarı ile aracımız Batum çıkışında hareket beklemektedir. Konu tamamen polisin inisiyatifinde olduğundan sadece yönlendirme bekliyoruz. Şu an ki ilerleyiş ise neredeyse hiç diyebileceğimiz seviyededir. Hareket izni geldiği anın bir gün sonrasında araç Vladikavkaz kapı sırasına girmek üzere Gürcü-Rus sınırına ulaşacaktır

Konteyner Taşımacılık

Uluslararası lojistik sektöründe konteyner taşımacılık da önemli bir yere sahiptir. Lojistik sektöründe sıklıkla tercih edilen taşımacılık türüdür. Geçmişten günümüze kadar sürdürülen bir taşımacılık türüdür. Konteyner taşımacılık hizmetleri kara yolu, deniz yolu, hava yolu demir yolu aracılığı ile sağlanmaktadır. Genellikle de deniz yolu taşımacılığında tercih edilmektedir. Konteyner içerisinde tek bir müşteriye ait yükler taşınabileceği gibi, birden fazla müşteriye ait yükler de güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır. Konteyner taşımacılığı zamandan tasarruf sağlaması, elleçleme işlemlerini en aza indirgemesi, yükleme ve boşaltma işlemlerinde kolaylıklar sağlaması, dayanıklı yapıya sahip olması, hava geçirmemesi gibi birçok avantajlı özellikleri ile her türlü yükler güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Gürcistan Nakliye Fiyatları

Nakliye ve lojistik faaliyetlerde önemli bir unsur da maliyet lerdir Ticari faaliyetler sürdüren firmalar açısından nakliye maliyetleri oldukça önemli bir konu olmaktadır. Ürünlerin bir noktadan başka bir noktaya ulaştırılmasında maliyetler ortaya çıkmaktadır Bu maliyetlerin minimize edilmesi de gerekir. Konya Nakliyat firması nakliye faaliyetlerinde müşterilerine en uygun fiyatları sunmak için çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Uygun fiyat politikası ile müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlamaktadır. Gürcistan nakliye fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Yüklerin özellikleri, ağırlığı ve hacmi doğrultusunda gerekli hesaplamalar gerçekleştirilerek müşterilere sunulmaktadır.

İstanbul – Tiflis2800 USD
İstanbul – Batum2750 USD
Ankara – Tiflis2550 USD
İzmir – Tiflis2800 USD

Gürcistan nakliye hizmetleriyle ilgili uygun maliyetli ve sigortalı taşıma teklifi almak için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

AZERBAYCAN NAKLİYE BİLGİLERİ

Gaziantep Konya Nakliye

Adana Konya Nakliye

Ara gümrükler dahil

Başkaca bir bedel ödemeyeceğiz  Sadece son teslimattaki vergileri  müşteri ödeyecekZonguldak  / Çaycuma dan  Moskova ya  3 TIR için  transport  fiyatı rica ediyoruz Boş çimento kağıt torbası paletlerde  yüklenecektir yaklaşık  22 ton dur Kara yolu Çaycuma dan  Liman >> deniz yolu +  Moskova ya Kara yolu olabilir Çıkış  haziran sonu olacaktır adana İstanbul Esenyurt yüklemeli Bakü varışlı komple 3 tır için teklifinizi rica ederim. İçerik inşaat iskele malzemesidir Biz Kırgızistana alüminyum profil ve aksesuar göndermek istiyoruz ücret konusunda bilgi ala bilirmiyim ? Yükleme yeri Samsun ama İstanbul’a göndereceğiz ürünü, siz İstanbul-Bishkek yarım konteyner fiyatı veririsiniz bana Haziran tarihleri için Margarentenstrasse 50, 1040 Avusturya Viyana Kapı Teslim yükümüz mevcuttur. Ürün Cinsi Zeytin, Brüt Ağırlık 2250 kg’dır.  Parsiyel navlun teklifinizi iletmeniz rica olunur

İzmir Konya Nakliye

İstanbul/Bayrampaşa’dan Almanya/Hamburg’a gidecek olan 13 koli ürünümüz için sizden (KARAYOLU) fiyat teklifi talep etmekteyim. Aşağıdaki detay için güncel fiyat verebilir misiniz? Onaylanırsa 35-40 tır olacak Tuzla – Kartal – Gebze ( 3 ayrı depodan  yüklemeler olacak – bazı araçlar 2 adres yapabilir.) Almaty 050039 İçten içe 3 metre mega Max 12-15 ton Fransa’daki müşterimiz için marka tekstil ürünü ve mobilya  göndermek etmek istiyoruz, parsiyel olarak .Bu konuda bizlere yardımcı olabilir misiniz?   Çalışabilmemiz mümkünse  m3 veya ağırlık fiyatı  vermenizi rica ederiz. (Mobilya ve tekstil marka ürün)

Ankara Konya Nakliye

İzmirde bir müşterimin  Çiğli’den yarın Macaristan’a çıkış yapacak şekilde parsiyel malları hazır. Bu yükleme için 1)İzmir çıkış yoksa 2)İstanbul çıkış Navlun rica edebilir miyim Aşağıda ki detaylara istinaden imkan ve navlun bildirmenizi rica ederim. Yükleme yeri: Polonya PL91+PL43 Varış güm: Muratbey Komple Araç cinsi: Tercihen Tenteli kapalı kasa da olur Yükleme tarihi: 03.06 yarın sabah Tahran fabrikadan- Bursa adresimize teslim olmak üzere; Deniz yolu , Demir yolu ve Kara yolu için konteyner fiyatı teklif vermenizi rica ederim. Not: Gelecek ürün ( poliprobilen granül malzeme ) petrol türevi bir malzemedir. Geliş tarihleri ayriyeten tarafınıza bildirilecektir.

İstanbul Konya Nakliye

Corporate Solution

Bu bölüm hazırlanıyor… Aşağıdaki ölçülerde 1 adet akü sehpası sevkiyatımız olacaktır. Sevkiyat Dilovası OSB. – Almanya Williche yapılacaktır. Fiyatınızı iletir misiniz Ankara sitelerden Nevzade sandalye  Azerbaycan Bakü seheri`e gitmek üzere 96 adet iç içe geçen sandalye miz var.

İstanbul – Almaty (Kazakistan) istikametinde bir gönderimiz olacaktır. 40’lık konteyner için yaklaşık fiyat paylaşmanızı rica edeceğim. Dönüşlerinizi bekler, sağlıklı günler dilerim. İsviçreden alınıp gümrüklemesi Muratbeyde yapılacak olan malların (gümrükleme süresi 4-5 gün) daha sonra iç nakliye ile alınıp Çanakkale köprü projesi için 25 tırlık bir sevkiyat vardır.

Konya Nakliyeciler Sitesi

Ülkemizin en büyük organize sanayi bölgelerinden birine sahip olmasından dolayı taşımacılık anlamında bir çok şehrimize göre oldukça avantajlı durumda bulunan konya şehrimiz bazen yurt dışından gelen ithalat malzemelerin iç piyasaya ve üçüncü devletlere dağıtımı, gerekse Avrupa kıtası, Afrika ve Uzakdoğu ülkelerine yapılan ihracat mallarının sevk edilmesi durumunda kilit şehir durumunda bulunmaktadır.

şehrimizin ticari kabiliyetinin oldukça yüksek durumda bulunması nedeniyele nakliye sektöründe önemli ölçüde hareketlilik sağlanmaktadır. İlimizde yurt dışına lojistik çalışmaları yapan şirketler genellikle şehir merkezinde yerleşik oluyorlar iken yurt içi nakliye çalışmaları yapan firmalar genellikle konya nakliyeciler sitesi içerisinde tercih etmiş bulunmaktadırlar.

yurt içi ve şehirlerarası lojistik organizasyonlarının yapıldığı bu sitede azda olsa uluslararası lojistik organizasyonlarının da yapıldığı görülmektedir . şehrimiz genelinde üretim ve dış ticaret çalışmaları yapan şirketler ile devamlı olarak irtibat halinde bulunan site içerisinde konumlu lojistik firmaları aynı zamanda birbirileri ile de bağlantılı olarak güncel işlerden ve durumlardan haberdar olmaktadırlar.

Azerbaycan Gedabek ten istanbul a gelecek

İthalat malzemelerin  KONYAYA e bağlı ASTEK  ANTREPO dan (aynı gün supalan yapılmak şartıyla)

Pendik te bulunan  boşaltma 11 tır malzemenin taşıma fiyatı ırak. iran, gürcistan, özbekistan, kazakistan, türkmenistan

Bu tutar sadece nakliye tutarıdır.

26-27/  günleri yükleme yapılacaktır

Kapı Gümrüklerde  ve sınır kapılarında KONYA NAKLİYECİLER SİTESİ oluşacak

Yanıcı+tahlil vs ek masraflar tarafınıza fatura edilecektir.

Onay verdiğiniz taktirde araç organizasyonu yapılacaktır.

İyi çalışmalar diliyoruz

Irak Nakliye 2022

Irak Nakliye Ve Lojistik Hizmetleri

Geçmişten günümüze kadar birçok alanda lojistik ihtiyaçlar doğmuştur. İnsanların varlığını koruyabilmesi için gerekli olan beslenme, korunma ve diğer ihtiyaçların karşılanmasında lojistik sistemlerden faydalanılmıştır. Müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile ürün ve hizmetlerin etkin şekilde kullanımı için depolama, uygulama, planlama ve denetleme süreci lojistik olarak ifade edilmiştir. Konya Nakliyat olarak Irak nakliye ve lojistik hizmetlerinde müşteri ihtiyaçlarına çözümler üretmekteyiz.

Irak Nakliye

Irak Türkiye’nin güneydoğu sınırında bulunan sınır komşusu ülkelerden birisidir. Körfez ülkeleri arasında Suudi Arabistan ve İran’dan sonra en büyük yüz ölçümüne sahiptir. Geçmişinde pek çok kargaşa dönemi olmasına rağmen Türkiye ile Irak arasında ticari ilişkiler her zaman çeşitli yoğunluklarda devam etmiştir. Bu olurken de Irak nakliye firmalarına ihtiyaç olmuştur.

Şah Global Lojistik olarak çeyrek asırdan uzun süredir iki ülke arasında taşımacılık yapıyoruz. Irak taşımacılık sektörünün en köklü ve en çok tercih edilenlerinden birisi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Zamana göre operasyon süreçlerimizi belirliyor, yüklerinizi sigortalı şekilde yükleme noktasından Irak’taki son alıcısına kadar teslim etmeyi başarıyoruz. Geniş araç filomuz ve Irak güzergahlarına hakim ekibimizle bütün ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılıyoruz.

Irak Nakliye Firmaları

Irak Nakliye Firmaları

Irak’taki iş ortaklarınızla yapacağınız anlaşmaların devamlılığında nakliye süreçleri hayati öneme sahiptir. Yüklerinizin alıcıya her zaman zamanında ve güvenli şekilde ulaşması gerekmektedir. Bu nedenle Irak nakliye firmaları arasında en iyisiyle iş birliği yapmanız avantajınıza olacaktır.

Firma olarak Irak’a gerçekleştirdiğimiz taşımalarda ilk günden bu yana müşterilerimizi ayrıcalıklı kılıyoruz. Bizi farklı kılan şu özelliklerimizle sektörün aranan firmalarından birisi oluyoruz:

 • Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı,
 • ISO 9001 Kalite Belgesi,
 • Genç ve geniş araç filosu,
 • C2 belgesiyle uluslararası taşımacılık yapabilme kabiliyeti,
 • Alanında eğitimli, deneyimli, uzman personeller ve şoförler,
 • İhtiyaca göre farklı nakliye türleri,
 • Yasalara uygun taşımacılık,
 • Daima en modern donanımlarla taşımacılık.

Irak Parsiyel

Irak lojistik alanında farklı uygulamalarımız bulunmaktadır. Bunun başlıca nedeni iki ülke arasında pek çok farklı sektörde ticari faaliyetlerin olması ve bu kapsamda farklı nakliye türlerine ihtiyaç duyulmasıdır. Daima müşterilerimizin ihtiyaçlarını kusursuz şekilde karşılamaya odaklandığımız alanda en çok tercih edilen uygulamalarımızdan birisi Irak parsiyel nakliyedir.

Irak parsiyel nakliye sayesinde parça yüklerinizi Irak’a taşıyabiliyoruz. Türkiye’nin her neresinde olursanız olun parça yüklerinizi depolarımızda topluyor, haftanın belirli günlerinde depolarımızdan yükleme yaparak Irak’a doğru yola çıkıyoruz. Başta İstanbul, Ankara, Antalya, Denizli, Kocaeli, Mersin, Adana, Kayseri, Gaziantep gibi illerimiz olmak üzere her nerede parça yükünüz varsa kabul ediyoruz.

Irak parsiyel nakliye sayesinde lojistik giderlerinizi en aza indirmiş oluyor ve yükünüzün miktarı her ne olursa olsun taşıtabiliyorsunuz. Böylece ufak çaplı ticaretler dahi yapabiliyor, alıcılarına her şekilde teslimat gerçekleştirebiliyorsunuz. Yalnızca yükünüzün navlun miktarı kadar ödeme yaptığınız gibi aynı güzergaha giden yükleri aynı araçla taşıdığımız gibi en hızlı taşımacılığa sahip oluyorsunuz.

Irak Frigo Nakliye

Irak Frigo Nakliye

Konya Nakliyat firması olarak Irak frigo nakliye hizmetlerinde de yer almaktayız. Türkiye – Irak arasında taşınması gereken gıda ürünlerini sorunsuz bir şekilde alıcılara ulaştırmaktayız. Ürünlerin bozulmadan, hasar almadan alıcılara ulaştırılması için gerekli planlamalar firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Nakliye süreçleri boyunca da gerekli tedbirler alınmaktadır. Soğuk hava deposuna sahip araçlarımız ile gıda ürünleri sağlıklı bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır. Gıda ürünleri için gerekli ısı ayarlamaları yapılarak taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir.

Irak Yol Güzergahı

Irak ile Türkiye sınır komşusu olduğu için iki ülke arasında taşıma yapmak oldukça hızlı ve kolaydır. Fakat bölgenin sık sık savaşlara, çatışmalara sahne olması nakliye süreçlerini sekteye uğratabilmektedir.

Şah Global Lojistik olarak en hızlı ve en güvenli uygulamalar için Irak yol güzergahı seçimine azami dikkat ediyoruz. Nakliye türüne göre detayları netleştiriyoruz. Parsiyel nakliye için depolarımızdan yükleme yaparken diğerlerinde bulunduğunuz yerden yük alıp son alıcıya doğru yola çıkıyoruz.

Habur Sınır Kapısı’ndan çıkış yapan araçlarımız Halil İbrahim Peşmerge Gümrüğünde ithalat işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ardından da Bağdat, Zaho, Kerbela, Kut, Musul, Süleymaniye, Erbil, Dohuk, Kerkük ve diğer bütün noktalara teslimat yapılmaktadır.

Irak Nakliye Fiyatları

İstanbul Erbil00 1.9 USD
İstanbul Kerkük50 2.3 USD
Ankara Musul00 2.3 USD
İzmir Zaho50 1.9 USD

Irak nakliye fiyatları çeşitli etkenlere göre değişmektedir. Yükün teslim alındığı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafe, yükün ağırlığı, hacmi, nakliye türü gibi detaylar fiyatları değiştirmektedir. Dilerseniz çağrı merkezimizi arayıp detayları paylaşabilir, net fiyat teklifi alabilirsiniz. Firmamız her zaman Irak Nakliye sektörünün en kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı çözümlerini sunmaktadır.

Musul/Irak’a göndereceğimiz baklava hamuru açma makinesi için nakliye araştırması yapmaktayız.

Makine, 3 parça halinde demonte şekilde gönderilecek;

 • Makine ana gövdesi: 100*120*160 cm boyutlarında (genişlik-uzunluk-yükseklik), 1100 kg,
 • Konveyör bant: 60*220*120 cm, 150 kg,
 • Soğutucu chiller ünitesi: 90*90*120 cm, 150 kg.  Ürünler istiflenemez durumda.

Topkapı/İstanbul (Tim-2 iş merkezi civarındayız) adresimizden alınıp Musul teslim şeklinde nakliye fiyatı iletmenizi rica ederiz.

Türkiye – Irak Ekonomik ve Ticari İlişkiler

İki ülke arasındaki ilişkiler geçmişten günümüze kadar gelişme göstermiştir. 1955 yılında Bağdat Paktı,1977 yılında Kerkük – Ceyhan Petrol Boru Hattı projeleri ile iki ülke arasındaki ilişkiler olumlu ilerlemeler göstermiştir. Türkiye’nin 1980 yılında uyguladığı dışa dönük ve ihracata dayalı büyüme politikası ile Irak, önemli ticari ortaklarından biri olmuştur. Irak’da önemli projelere imza atılmıştır. 1990 yılında Irak’ın Kuveyt’i işgal etmesi ile Türkiye – Irak ilişkileri kesintiye uğrasa da, 2003 yılında yeni bir döneme girilmiştir. Türkiye’nin Irak’a ihraç ettiği ürünler arasında mücevherat, buğday unu, ayçiçeği yağı, mobilya, yumurta, tavuk eti, turunçgiller, bebek bezleri, bisküvi, demir – çelik boru, demir – çelik inşaat aksamları, dokunmamış halı, salça, margarin, plastik ambalaj malzemeleri, hazır giyim, bakliyat, kağıt ambalaj yer alıyor. Türkiye Irak’tan altın, petrol yağı  kalıntıları, hurda plastik ve kağıt, sığır derisi ithal etmektedir. Türkiye – Irak arasında bir çok anlaşmalar da imzalanmıştır. Bu anlaşmalar;

 • Ticaret Anlaşması
 • Ekonomik ve Teknik İşbirliği Anlaşması
 • Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Anlaşması
 • Petrol Ürünleri Ticaretine İlişkin Mutabakat Zaptı
 • 16 Dönem Karma Ekonomik Komisyon Toplantısı Protokolü
 • Kapsamlı Ekonomik Ortaklık Anlaşması
 • Türkiye-Irak Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi 1 Bakanlar Toplantısı
 • Türkiye-Irak Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi 2 Bakanlar Toplantısı

Irak’ın ithalat gerçekleştirdiği ülkeler arasında Çin, Türkiye, Hindistan, Almanya, ABD, Güney Kore, Suudi Arabistan, Ürdün, İtalya, Ukrayna, Brezilya, Hollanda, İngiltere, Mısır, Kuveyt yer alıyor.

Siyasi ve İdari Yapı

Irak, 18 vilayetten oluşmaktadır. Valiler, il genel meclis üyeleri tarafından seçilmektedir. Belediyeler de Valilik bünyesinde daire başkanlığı olarak faaliyet göstermektedir. Belediye başkanlığı sadece Irak’ın başkenti olan Bağdat’ta bulunuyor. Bu belediye başkanı Başbakan tarafından atanmaktadır. 2003 yılından ABD askerlerinin müdahalesi ile 24 yıllık tek adam yönetimi kaldırılmıştır. Birleşmiş Milletler gözetiminde ve ABD öncülüğünde yeni bir yönetim kurulmuştur. Yeni anayasa 2005 yılında yürürlüğe girmiştir. Ülkenin Cumhurbaşkanı ve Başbakanı Parlamento içinden seçiliyor. İlk hükümet de 20 Mayıs 2006 tarihinde kurulmuştur. Bu hükümet üyeleri milletvekillerinden oluşuyor. 2014 yılında yapılan parlemonto seçimleri ile Cumhurbaşkanı Fuad Masum, başbakan Haydar Al Abadi ve Parlamento Başkanı da Selim Al Jiburi seçilmiştir.

Irak Hakkında Bilgiler

Batı Asya ülkelerinden biri olan Irak, Türkiye’nin de komşu ülkelerinden biridir. Doğusunda İran, batısında Suriye, kuzeyinde Türkiye, güneyinde Suudi Arabistan, güneybatısında Ürdün, güneydoğusunda Kuveyt yer alıyor. Ülkenin yüzölçümü 438.317 kilometrekaredir. Başkenti Bağdat. Para birimi Irak Dinarı. Nüfusu 40 milyon. Başlıca şehirleri; Erbil, Kerkük, Musul, Süleymaniye, Ramadi, Necef, Kerbela, Basra, Kut, Ad Dawr, Divaniye, Afak, Al Awja, Hilla, İskenderiye, Kazımiye, Al Miqdadiyah, Al-Qa’im, Al- Shamia, Samava, Nasiriye, Ar Rutbah, At Taji, Han El Bağdadi, Balad, Babuka, Hadise, Hit, Hanekün, Sadr City, Tall Kayf, Tikrit, Um Kasr, Zaho, Halepçe, Telafer, Ez-Zubeyr, Tuzhurmatu, Çemçemal, Şengal, Dakuk, Akra, İmadiye, Amara, Raniye, Revandiz. Irak’ın üyesi olduğu Uluslararası kuruluşlar; Birleşmiş Milletler, DTÖ, ICAO, Interpol, İslam İşbirliği Teşkilatı, ArapLigi, OPEC, OAPEC. Yüklemeyi mutlaka 4 Ağustos da yapmak istiyoruz , sarkma olmaması için desteklerinizi rica ederiz Detayları bekliyor olacağız Araç detaylarını bugün netleştirmeye çalışıyoruz ancak yarına kalabilme ihtimali yüksek. Birden fazla araç ile görüşme halindeyiz, net olarak hangisinin organize edilebileceği konusu yarına sarkabilecektir

Kaynak : lojistik firmaları