Ağır Yük Taşımacılığı

Ağır Yük Taşımacılığı

Son yıllarda yaptığı atılımları, ekonomik büyüme oranları ve kaliteli yaşam standartlarını önemli oranda geliştiren ülkemiz dünya çapında takip edilen sınırlı sayıda birkaç cazibe merkezi arasına girmeyi başarmıştır. Ülkemizin büyütüp geliştirmekte olduğu alanların başında hiç şüphesi ağır sanayi sektörü yer almaktadır. Son derece önemli hamleler ile gerçekleştirdiğimiz ağır sanayi hamlelerimiz kısa sürede meyvelerini vermeye başlamış, iştirakçilerimiz yerli ve milli sermayemiz ile ülkemizin bir çok bölgesinde ağır sanayi tesisleri kurmuş, kısa süre içerisinde yurt içi ve uluslararası alanda boy göstermeye başlamıştır…

Sanayicilerimiz ürettikleri ağır sanayi yüklerinin yurt içi ve yurt dışına nakliyesi konusunda bir dönem sıkıntı yaşamış olsa da bu sektördeki arz ve talepler neticesinde hatırı sayılır oranda ağır nakliye firması boy göstermeye başlamıştır.

Tam bu nokta da fırsatları değerlendiren firmamız Konya Nakliyat, araç filosu bünyesine ağır nakliyat araçları da alarak pastadan bir paya sahip olmuştur. Konya ağır nakliyat yüklerinin yurdun tüm bölgelerine sevk edilmesi işlemlerini her ebat ve ağırlıkta bulunan gabari dışı yüklerin taşınmasına uygun tarzda uzamalı ve havuzlu lowbed araçları ile gerçekleştiren firmamız, yapmakta olduğu tüm taşımaları karayolu izin belgeli olarak escort araçlar öncülüğünde sigortalı olarak taşımaktadır.

Konya ilimizde üretimi yapılmakta olan her türlü ağır nakliyat yüklerinin yurt içinde taşınmasını layıkı ile gerçekleştiren firmamız ülkemizin bir çok bölgesinde bulunan irtibat ofisleri ile bağlantılı olarak sistemli bir şekilde yürütmekte, taşınması planlanan her türlü gabari dışı ağır nakliye yükünün varış noktalarına ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Lowbed Taşımacılık

Konya ağır nakliyat dendiğinde akıllara gelecek ilk firmalardan biri konumuna gelmiş olan kuruluşumuz tüm taleplere anında yanıt verebilecek yeterliliğe ve donanıma sahiptir. Lowbed araçlarla taşınabilen yük gruplarının başında gelen iş makinaları, paletli ve lastikli her marka ve modelde ekskavatörler, boru hatları ekipmanları, beton santralleri, gemi ve yat gibi daha bir çok ürünün nakliyesini yapmakta olan firmamız karayolları yük taşıma yönetmeliğine uygun hareket etmek suretiyle kamu kurum ve kuruluşları dahil olmak üzere tüm özel ve tüzel firmaların gabari dışı ağır nakliye yüklerini taşımaktadır.

Yurt içi ağır nakliyat kapsamında taşınan her türlü yük grubunun sevkiyatını en uygun fiyatlar ile gerçekleştiren firmamız maksimum ağırlık ve ebatlarda bulunan tüm yükleri taşıyabilecek kapasitede lowbed araçlara sahip bulunmaktadır. Konya ağır nakliye yüklerinizin taşınması ile ilgili her türlü bilgiyi günün her saati irtibata geçebileceğiniz firmamızın bilgi işlem merkezinden alabilirsiniz.