Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz Şehirler ve uluslararası nakliye hizmetlerine Konya ofisimiz ile hız kesmeden devam etmekte olan  firmamız, nakliye sektöründe uzun yıllara dayanan geçmişinden aldığı tecrübe ve birikimleriyle kaliteli hizmetlerini her geçen gün arttırmaya ve geliştirmeye devam etmektedir.

Firmamız Konya Nakliyat kısa sürede yurt içi ve uluslararası nakliye çalışmaları yapan firmalar arasında önemli atılımları ile sıçrayış göstererek özel bir konuma yerleşmiş bulunmaktadır. Sektörde özellikle aranan ve tercih edilen firmalar seviyesine  ulaşmış olmanın vermiş olduğu öz güven ve kararlılığı ile adından sıkça söz ettiren firmamız Konya merkezli tüm ihracat ve ithalat yük taşıma işlemlerini de layıkı ile gerçekleştirebilmektedir. Kurumsal kimlik kazanma yolunda emin adımlarla ilerlemekte olan firmamız lojistik çalışmaları konusunda tecrübeli personelleri, tam donanımlı yüksek modelli araçları, Uluslararası Nakliyeciler Derneği(UND) üyeliği ve C2 taşıma yetki belgesi ile hizmetlerini sürdürmektedir.

KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

Yurt içi konteyner taşımacılığı hizmetleri de bulunan firmamız Konya’dan ihracat ve Konya’ya ithalat yüklerinin konteyner vasıtası ile taşınması işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Özellikle Mersin Limanı çıkışlı konteyner taşımacılığında Konya ile düzenli sevkiyatlarımız bulunduğundan taşıma işlemlerinin tüm detaylarına en ince noktasına kadar hakim bir şekilde çalışmalar yapmaktayız. Her türlü konteynerin taşınmasına uygun tipte araçlarımız mevcut olup deneyimli şoförlerimiz aracılığı ile seri sevkiyatlar yapabilmekteyiz.

AĞIR NAKLİYAT

Ağır sanayi alanında son derece gelişmiş olan Konya ilimizin gerek yurt içi gerek yurt dışına ihraç etmekte olduğu gabari dışı ağır yüklerin taşınmasında havuzlu ve uzamalı lowbed dorseli tırlarımızla ağır nakliyat hizmetlerimizde mevcuttur. Konya’dan yurdumuzun tüm şehirlerine nakliye çalışması yapan firmamızda bulunan lowbed araçlarımız, tüm taşımaları sigortalı olarak, öncü araçlar nezaretinde hareket ederek kontrollü taşımalar yapmakta, yapılan tüm taşımaları karayolu izin belgeli olarak gerçekleştirmektedirler.

Her ebat ve ağırlığı taşıyabilecek ölçülerdeki araçlarımız yüksek kapasiteleri sayesinde son derece güvenli taşıma hizmeti sunmaktadır. Tedarikçi firmalarımızın destekleri ile tüm taleplere yeterli oranda karşılık verebilen firmamız Konya ağır nakliyat konusunda tüm yeterliliklere sahip bulunmaktadır. İş makinaları, rüzgar türbinleri, trafolar, her türlü boru grupları, gemi ve yat gibi daha isimlerini sayamadığımız tüm ağır nakliye yüklerini gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz firmamız, sektörde uzun yıllar faaliyet göstermiş olmanın getirdiği tecrübeleri ile taşıma hizmeti vermenin gururunu yaşamaktadır.

DEPOLAMA, GÜMRÜK ve ACENTELİK HİZMETLERİ

Firmamız Konya Nakliyat çalışma alanını genişletmek ve geliştirmek adına çeşitli alanlardaki hizmet kollarında da hizmet sunmak amacı ile taşımacılık hizmetleri dışında depolama, acentelik ve gümrükleme hizmetleri de sunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında depo ve antrepo çalışmalarımız bünyesinde her türlü ihtiyaca cevap verebilen firmamız, aynı zamanda ihracat ve ithalat gümrük işlemlerini de başarılı bir şekilde devam ettirmektedir. Faaliyet gösterdiğimiz bir çok ülkede işbirliği yapmakta olduğumuz acenteliklerimiz vasıtası ile yapılan nakliye işlerinin hızlı bir şekilde neticelenmesini sağlamaktayız.