Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Kaliteli hizmet sunmak her sektörde olduğu gibi lojistik sektöründe de başarıyı getiren en önemli faktördür. Kaliteli hizmet sayesinde müşterilerin güvenini kazanmak ve uzun vadeli iş ilişkileri kurmak mümkündür. Kaliteli hizmetin temel unsurları ise araçların, personelin ve operasyonun kalitesidir. Gösterdiği çabalar neticesinde son derece olumlu geri dönüşler alan firmamız yapmış olduğu işlerin önem derecesinin farkındalığı ile tüm çalışmalarında son derece titiz davranmakta, kaliteli hizmet anlayışından hiçbir zaman ödün vermemektedir.

Konya Nakliyat olarak biz, kaliteli hizmet anlayışımızı yıllardır kalite politikamız olarak sürdürmekteyiz. Sektöre girdiğimiz ilk günden beri müşteri memnuniyetini öncelikli hedefimiz olarak belirledik. Bu doğrultuda yapmış olduğumuz her işte kalite standartlarını en üst seviyede tuttuk. Taşıdığımız ürünlerin güvenli ve zamanında teslim edilmesi için araçlarımızın bakımını düzenli olarak yaptık, personelimizi sürekli olarak eğittik ve operasyonumuzu en verimli şekilde yönettik.

Kaliteli hizmetin kazanımlarını görmek bizi mutlu etmektedir. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimler bize doğru yolda olduğumuzu göstermektedir. Kaliteli hizmet anlayışımızdan asla taviz vermeyeceğimizi ve sektördeki yerimizi daha da güçlendireceğimizi siz değerli müşterilerimize taahhüt ediyoruz.

Lojistik sektöründe kalitenin ne derece önemli olduğunun bilincinde olan Konya Nakliyat, taşıma yapan araçların kalitesi, şoförlerimiz ve operasyon ekibimizin sunduğu hizmetin kalitesi taşınmakta olan ürünlerin teslim edilmesi gereken noktalara ulaşana kadar geçen süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamasında olabildiğine önem arz etmektedir. Bu bilinçle hareket eden Konya Nakliyat tüm personel ve ekipmanları ile kaliteye dayalı alt yapı çalışmalarını sürekli olarak güncelleyip geliştirmektedir.

Konya Nakliyat – Kalite Politikamız

Kalite politikamız konya