Konteyner Nakliye

Yurt içi ve Uluslararası konteyner nakliye çalışmaları yapan lojistik firması Konya Nakliyat, liman şehirlerimiz başta olmak üzere birçok ilimizde bulunan irtibat ofisleri ile hizmet sunmaya devam etmektedir. Konya konteyner nakliye çalışmalarımız özellikle Mersin limanı-Konya arası yapıldığı gibi yurt dışına gönderilmekte olan her türlü konteynerin taşınması işlemlerini de gerçekleştire bilmekteyiz.

Avrupa ülkeleri başta olmak üzere yurt dışından Konya’ya ithal edilen tüm yük gruplanın konteyner ile taşınmasında limanlarımız kullanılmaktadır. Limanlarımıza gelen konteynerlerin iç nakliye yapılmak suretiyle Konya’lı ithalatçılarımızın adreslerine taşınmasını konteyner kilitleri mevcut bulunan açık dorseli tırlarımız ile sağlamaktayız.

Konteyner ile taşınabilen her türlü yük sınıfına uygun yapıdaki konteynerleri taşıyabilecek yeterlilik ve kapasite de bulunan araçlarımız genellikle yüksek modelli tırlardan oluşmaktadır. 40 lık ve 20 lik standart konteynerler dışında yanları ve üst kısımları açık bulunan flat rock ve open top diye adlandırılan konteynerlerin nakliyesini de kolaylıkla yapabilecek donanıma sahip bulunuyoruz.

Limanlarımızda bulunan ithalat yükleri ve ihracat kapsamında Konya’da bulunan yüklerin konteyner ile nakliyesinde kantar ve gümrükleme gibi işlemlerin yapılmasında da hizmetlerimiz mevcuttur.

Konteyner taşımacılığı diğer taşıma şekillerine nazaran daha yoğun yapılmakta olduğundan, ihracatçı ve ithalatçı firmaların önem verdikleri hususların başında maliyet gelmektedir. Dolayısı ile konteyner taşıma fiyatları büyük önem arz etmektedir. Dünya çapında sürekli değişime uğrayan yakıt fiyatları ülkemizde de sıklıkla artış gösterdiğinden taşıma rakamlarına olumsuz etki etmektedir.

Firmamız bu hassas konu üzerinde titizlik göstermekte, firmaların bu artışlardan minimum düzeyde etkilenmelerini sağlamak adına ortaya çıkan navlun artışlarını mümkün mertebe nakliye fiyatlarına yansıtmayarak müşteri memnuniyetine öncelik vermektedir.

Konya konteyner nakliye çalışmalarınızda firmamızı tercih ediyor olmanızdan aldığımız destek ile her geçen büyüyen bir kuruluş olan Konya Nakliyat, sizlere daha iyi hizmet sunmak adına kaliteden taviz vermeksizin hizmet ağını genişletmeye devam etmektedir.