Frigo Nakliye 2023

Frigo Nakliye Hizmetleri

Uluslararası lojistik sektöründe uzun yıllardır faaliyetlerini sürdüren Konya Nakliyat, müşterilerin frigo nakliye ihtiyaçlarına çözümler üretmeye devam etmektedir. Firmamız lojistik sektöründe doğan her türlü nakliye ve lojistik ihtiyaçlara cevap vermektedir. Lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen nakliye hizmetlerinden biri de frigo nakliye hizmetleridir.

Bu kapsamda müşterilere frigo nakliye çözümleri sunmaktayız. Uzun yıllardır sektörde edindiğimiz bilgi birikimi ve edindiğimiz tecrübe ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Firma bünyesinde görev alan uzman ekibimiz ile nakliye hizmetlerini güvenli bir şekilde sürdürmekteyiz. Firmamız kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Frigo Nakliye Nedir?

Uluslararası lojistik faaliyetler kapsamında sıklıkla talep edilen nakliye hizmetlerinden bir ide frigo nakliye hizmetleridir. Konya Nakliyat olarak müşterilerin frigo nakliye ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Frigo taşımacılık diğer taşımacılık türlerine oranla daha hassasiyet isteyen bir taşımacılık türüdür. Bu anlamda gerekli bilgi ve tecrübeye sahip kişiler tarafından sürecin yönetilmesi önem arz etmektedir.

Gıda ürünlerinin sorunsuz bir şekilde alıcı ülkelere ulaştırılması oldukça önem arz etmektedir. Frigo nakliye, gıda ürünlerinin taşımacılık faaliyetlerinin sürdürüldüğü nakliye hizmetidir. Frigo nakliye faaliyetleri kapsamında gıda ürünlerinin bozulmadan, raf ömürleri azalmadan, hasar almadan alıcılara ulaştırılması önem arz etmektedir.

Frigo nakliye hizmetlerinde frigorifik araçlar kullanılmaktadır. Bu araçlar ile gıda ürünleri için gerekli ısı koşulları sağlanarak taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Konya Nakliyat olarak firmamız yeterli bilgi ve donanıma sahip bir firmadır. Firma bünyesinde yer alan donanımlı araçlar ile frigo faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Nakliye süreçlerinin her aşaması deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Tüm süreç yakından takip edilerek, yüklerin sorunsuz bir şekilde alıcılara ulaştırılması hedeflenmektedir. Her türlü nakliye çözümlerini sunacak yeterlilikte donanıma sahip olan firmamız, frigo nakliye çözümlerini en iyi şekilde sunmak için çalışmalarını yürütmektedir.

Frigo Nakliye Faaliyetleri Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Frigo nakliye hizmetlerinde gıda ürünleri için gerekli ısı koşullarının sağlanması önem kazanmaktadır. Frigorifik araçlar ile gıda ürünleri güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde tüm faaliyetlerini sürdüren firmamız, frigo nakliye hizmetlerinde yeterli düzeyde bilgi ve tecrübe sahip bir firmadır.

Firma bünyesinde yer alan tecrübeli ekip tarafından frigo nakliye faaliyetleri sürdürülmektedir. Frigo nakliye hizmetleri, – 26 °C – 18 °C arasında ayarlanabilen sıcaklık değerlerine sahip donanımlı araçlar ile gerçekleştirilen taşımacılık türüdür. Frigo nakliye aynı zamanda soğuk taşımacılık olarak da ifade edilmektedir.

Frigo nakliye faaliyetleri için 13.6 metre uzunluğuna sahip yarı – römork araçlar kullanılmaktadır. Gıda ürünlerinin nakliye faaliyetlerinin kurallara uygun bir biçimde, gerekli tedbirler alınarak güvenli bir şekilde yapılması gereken taşımacılık türüdür. Oldukça hassas bir taşımacılık türüdür. Gıda ürünlerinde ortaya çıkabilecek fiziksel ya da kimyasal bozulmalar, ürünlerin raf ömrünü azaltmaktadır.

Bu anlamda gerekli kurallar çerçevesinde nakliye faaliyetlerinin sürdürülmesi önem arz etmektedir. Konya Nakliyat firmamız bu anlamda gerekli önlemlerini alarak ve planlamalarını gerçekleştirerek frigo nakliye hizmetlerini sürdürmektedir. Gıda ürünlerinin sağlıklı bir şekilde alıcılara ulaştırılmasını hedeflemektedir.

Frigo Nakliye Faaliyetleri Kapsamında Hangi Ürünler Taşınmaktadır?

Frigo nakliye hizmetleri kapsamında müşterilerin her türlü gıda ürünlerinin taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir. Konya Nakliyat olarak müşterilerin nakliye ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekteyiz.

Frigo nakliye faaliyetleri doğrultusunda; Armut, elma üzüm, incir, şeftali, çilek, kayısı, nar, ayva, muz, limon, portakal, karpuz, kavun, maydanoz, taze soğan, ıspanak, pırasa, bezelye, patates, soğan, biber, domates, salatalık, mantar, pancar, fasulye, bamya, kabak, sarımsak, mısır, havuç, turp, kestane, patlıcan, peynir ve krema ürünleri, lahana, kereviz, çikolata, yumurta, dondurulmuş et ürünleri, dondurulmuş sebze ve meyveler, dondurulmuş kanatlı et ürünleri, dondurulmuş sebze ve meyve, dondurulmuş unlu mamulleri, dondurulmuş su ürünleri, medikal ürünler gibi ürünlerin taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir.

Gıda ürünleri – 26 °C – 18 °C arasındaki ısı koşullarında nakliyesi gerçekleştirilmektedir. Hap, şurup, serum, özel tıbbi ürünler gibi medikal ürünlerin nakliyesi gerekli ısı değerleri altında taşınmalıdır. Isı değerlerinin kurallara uygun bir şekilde ayarlanması oldukça önem arz etmektedir. Bu tür ürünlerin taşıma koşulları farklılık göstermektedir. Ürünlerin nakliye araçlarına özenli bir şekilde taşınması, varış noktasında dikkatli bir şekilde araçtan indirilmesi ve alıcılara teslimat işlemleri konusunda oldukça hassas bir şekilde yaklaşılması gerekir.

Frigo Nakliye Fiyatları

Lojistik sektöründe önemli bir konuda nakliye fiyatları olmaktadır. Uluslararası lojistik faaliyetlerinde ortaya çıkan maliyetler müşteriler açısından önem kazanmaktadır. İki ülke arasında gerçekleştirilen ithalat – ihracat faaliyetlerinde nakliye fiyatları önemli gider kalemini oluşturmaktadır. Bu kapsamda bir ülkeden başka bir ülkeye ürünlerin nakliyesi esnasında ortaya çıkan maliyetlerin minimize edilmesi önem arz etmektedir.

Konya Nakliyat olarak lojistik sektöründe doğan her türlü nakliye ihtiyaçlarında uygun fiyatlar sunmak için çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Bu kapsamda müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktayız. Nakliye fiyatları firmamız bünyesinde görev alan uzman ekip tarafından titizlikle hesaplanmaktadır. Frigo nakliye fiyatı hesaplamaları için müşterilerden yükler ile ilgili gerekli bilgiler sağlanmakta ve nakliye fiyatı belirlenmektedir.

Nakliye fiyatlarında birçok faktörler etkili olmaktadır. Bu kapsamda nakliye fiyatlarında etkili olan faktörler arasında; yükün cinsi, yükleme noktası, varış noktası, yüklerin boyutları (en, boy, yükseklik), yükün hacmi, yükün ağırlığı, mesafe, yük ile ilgili özel durumlar gibi faktörler yer almaktadır. Nakliye fiyatlarında etkili olan önemli bir faktör de yükün hacmi olmaktadır. Yükün hacmi metreküp hesaplaması ile belirlenerek nakliye fiyatı oluşturulmaktadır.

Frigo Nakliye Süreleri

Lojistik sektöründe nakliye süreleri de oldukça önem kazanmaktadır. Teslimat süreleri birçok etkenler doğrultusunda farklılık göstermektedir. Frigo nakliye faaliyetleri karayolu, denizyolu, demiryolu, havayolu ile gerçekleştirilmektedir.

Frigo nakliye süreleri genellikle karayolu taşımacılığı ile gerçekleştirilmektedir. Karayolu taşımacılığı ile ortalama olarak 7 – 9 gün arasında değişen sürelerde yükler hızlı ve güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır. Nakliye süreleri konusunda yol durumu, hava durumu gibi koşullar etkili olmaktadır. Bu doğrultuda frigo nakliye süreleri değişkenlik gösterebilmektedir.

Alanında deneyimli sürücüler ile hızlı bir şekilde yüklerin alıcılara ulaştırılması hedeflenmektedir. Firmamız yüklerin tam zamanında alıcılara ulaştırılması için gerekli çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Bu doğrultuda müşteri memnuniyetinin sağlanması hedeflenmektedir. Frigo nakliye süreçleri firmamız tarafından en iyi şekilde yönetilerek, sağlıklı bir şekilde sürecin sonlandırılması hedeflenmektedir.

Konya Nakliyat olarak, nakliye faaliyetlerinde önceliğimiz müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Ürünlerin hızlı ve güvenli bir şekilde alıcılara ulaştırılması hedefi ile tüm nakliye süreçlerini yönetmekteyiz. Bu doğrultuda görev alan profesyonel ekibimiz gerekli çalışmalarını gerçekleştirmektedir.