Gürcistan Nakliye 2023

Gürcistan Nakliye

Gürcistan Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Konya Nakliyat firması lojistik sektöründe uzun süredir Gürcistan nakliye hizmetlerini müşterilerine sağlamaktadır. Lojistik sektörünün her alanında hizmet vermektedir. Müşterilerin ihtiyaç duyduğu parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük taşımacılığı, proje taşımacılığı, konteyner taşımacılığı gibi birçok alanda hizmetler sunmaktadır. Nakliye hizmetlerini kara yolu, deniz yolu, hava yolu, demir yolu aracılığı ile sağlamaktadır. Gürcistan – Türkiye arası gerçekleştirilen ithalat – ihracat faaliyetlerini Konya Nakliyat olarak en iyi şekilde gerçekleştirmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Gürcistan – Türkiye arası taşınması gereken yükler sorunsuz bir şekilde alıcılara ulaştırılmaktadır. Firma bünyesinde yer alan deneyimli ekip ile tüm süreç en iyi şekilde yönetilmektedir.

Parsiyel Nakliye

Gürcistan parsiyel nakliye hizmetleri kara yolu, deniz yolu, hava yolu, demir yolu aracılığı ile sağlanmaktadır. Müşterilerin yüklerinin özellikleri ve talepleri doğrultusunda parsiyel nakliye faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Konya Nakliyat firması nakliye süreçlerinin her aşamasında yer almaktadır. Müşterilerin Gürcistan ülkesine göndermek istedikleri yüklerin özelliklerine göre nakliye faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Yükün cinsine, boyutlarına, ağırlığına, teslim noktasına göre gerekli planlamalar gerçekleştirilmektedir. Parsiyel nakliye hizmetlerinde önemli unsur da maliyetler olmaktadır. Gürcistan parsiyel nakliye hizmetlerinde genellikle karayolu taşımacılığı tercih edilmektedir. Ancak acil bir şekilde ulaştırılması gereken yükler de havayolu aracılığı ile alıcılarına ulaştırılmaktadır.

Frigo Nakliye

Konya Nakliyat firması Gürcistan frigo nakliye ihtiyaçlarına da çözümler üretmektedir. Gürcistan ülkesine ulaştırılması gereken gıda ürünlerinin sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde ulaştırmaktadır. Nakliye süreçlerinin her aşamasında en iyi şekilde yer alarak, sürecin sorunsuz bir şekilde sonlandırılmasını amaçlamaktadır. Lojistik sektöründe frigo nakliye önemli bir yere sahiptir.

Gürcistan – Türkiye arasında taşınacak olan gıda ürünleri müşterilere bozulmadan, hasar almadan taşınması gerekmektedir. Ürünlerin raf ömrünün azalmaması oldukça önem arz etmektedir. Frigo nakliye hizmetlerinde gıda ürünleri – 26 °C – 18 °C arasındaki ısı koşulları altında taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir. Lojistik sektöründe oldukça hassas bir taşımacılık türüdür.

Bu açıdan Konya Nakliyat firması frigo nakliye hizmetlerini profesyonel ekibi ile yönetmektedir. Nakliye süreçlerinin her aşamasında müşterilere gerekli konularda destekler sağlamaktadır. Bütün aşamalar yakından takip edilerek, geniş araç filosu ile müşterilere kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmayı amaçlanmaktadır.

Ağır Yük Taşımacılığı

Lojistik sektöründe sıklıkla ihtiyaç duyulan taşımacılık türlerinden biri de ağır yük taşımacılığıdır. Konya Nakliyat firması Gürcistan ağır yük taşımacılığı hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır. Bu alanda da müşterilerine çözümler üretmektedir.

Türkiye – Gürcistan arasında taşınması gereken trafo, santraller, yat, tekne, tır, jeneratör, iş makineleri, inşaat makineleri, türbin, köprü kirişleri, konteyner, boru hatları, fabrika taşımaları, çelik kafes konstrüksiyonlar, döküm üniteleri, gemi motorları gibi ağır yükler sorunsuz bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır.

Ağır yük taşımacılığı uzmanlık isteyen bir taşımacılık türüdür. Yüklerin gerekli analizleri gerçekleştirilerek, nakliye planlaması yapılmaktadır. Gerekli işlemler gerçekleştirilip, izinler alınarak nakliye faaliyeti gerçekleştirilmektedir.

Proje Taşımacılığı

Lojistik sektöründe ihtiyaç duyulan taşımacılık türlerinden biri de proje taşımacılığıdır. Gürcistan proje taşımacılık faaliyetleri Konya Nakliyat firması tarafından gerçekleştirilmektedir. Proje taşımacılık faaliyetlerinde gerekli izinler alınarak nakliye faaliyetleri sürdürülmektedir.

Proje taşımacılık faaliyetleri vinç, kriko sistemleri, taşıyıcı kirişler, kaydırma sistemleri, halatlar, çelik destekler, tahta takozlar, döner tablolar gibi ekipmanlar ile gerçekleştirilmektedir. Proje taşımacılık faaliyetleri kapsamında boru hattı lojistiği projeleri, mobil santral projeleri, doğal gaz santral projeleri, petrokimya tesisleri, raylı sistem projeleri, hidroelektrik santralleri projeleri, baraj projeleri, rafineri tesisleri, termik santral projeleri gibi yüklerin taşımacılığı gerçekleştirilmektedir.

Proje taşımacılık faaliyetleri alanında uzman personeller tarafından gerçekleştirilir. Müşterilerin istek ve beklentileri doğrultusunda gerekli planlamalar yapılır. Aynı zamanda risk yönetimi planlaması da yapılır. Taşımacılık süreçlerinde oluşabilecek riskli durumlara karşı gerekli hesaplamalar da gerçekleştirilmesi gerekir. Nakliyesi gerçekleşecek olan yüklerin zarar görmemesi de oldukça önemlidir.

Bu açıdan proje taşımacılığı faaliyetleri sigortalı olarak gerçekleştirilmektedir. Normal şartlarda aracımızın Rusya’ya girmiş olması gerekiyordu Ancak malumunuz üzere Gürcistan polisinin araçları bekletmesinden dolayı serviste aksaklık meydana gelmiştir. An itibarı ile aracımız Batum çıkışında hareket beklemektedir. Konu tamamen polisin inisiyatifinde olduğundan sadece yönlendirme bekliyoruz. Şu an ki ilerleyiş ise neredeyse hiç diyebileceğimiz seviyededir. Hareket izni geldiği anın bir gün sonrasında araç Vladikavkaz kapı sırasına girmek üzere Gürcü-Rus sınırına ulaşacaktır

Konteyner Taşımacılık

Uluslararası lojistik sektöründe konteyner taşımacılık da önemli bir yere sahiptir. Lojistik sektöründe sıklıkla tercih edilen taşımacılık türüdür. Geçmişten günümüze kadar sürdürülen bir taşımacılık türüdür. Konteyner taşımacılık hizmetleri kara yolu, deniz yolu, hava yolu demir yolu aracılığı ile sağlanmaktadır. Genellikle de deniz yolu taşımacılığında tercih edilmektedir. Konteyner içerisinde tek bir müşteriye ait yükler taşınabileceği gibi, birden fazla müşteriye ait yükler de güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır. Konteyner taşımacılığı zamandan tasarruf sağlaması, elleçleme işlemlerini en aza indirgemesi, yükleme ve boşaltma işlemlerinde kolaylıklar sağlaması, dayanıklı yapıya sahip olması, hava geçirmemesi gibi birçok avantajlı özellikleri ile her türlü yükler güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Gürcistan Nakliye Fiyatları

Nakliye ve lojistik faaliyetlerde önemli bir unsur da maliyet lerdir Ticari faaliyetler sürdüren firmalar açısından nakliye maliyetleri oldukça önemli bir konu olmaktadır. Ürünlerin bir noktadan başka bir noktaya ulaştırılmasında maliyetler ortaya çıkmaktadır Bu maliyetlerin minimize edilmesi de gerekir. Konya Nakliyat firması nakliye faaliyetlerinde müşterilerine en uygun fiyatları sunmak için çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Uygun fiyat politikası ile müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlamaktadır. Gürcistan nakliye fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Yüklerin özellikleri, ağırlığı ve hacmi doğrultusunda gerekli hesaplamalar gerçekleştirilerek müşterilere sunulmaktadır.

İstanbul – Tiflis2800 USD
İstanbul – Batum2750 USD
Ankara – Tiflis2550 USD
İzmir – Tiflis2800 USD

Gürcistan nakliye hizmetleriyle ilgili uygun maliyetli ve sigortalı taşıma teklifi almak için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

AZERBAYCAN NAKLİYE BİLGİLERİ

1 thought on “Gürcistan Nakliye 2023

Comments are closed.