İran Nakliye 2023

İran Nakliye 2023

İran Nakliye ben firmasından Necat ekte bilgileri bulunan nakliyenin İtalya’dan Türkiye’ye kara nakliyesi için fiyat teklifi almak istiyorum. Ek bilgi için isterseniz arayabilir ya da mail atabilirsiniz. İyi çalışmalar Maliyet çalışması için bir navluna ihtiyaç vardır. Yardımcı olur musunuz? Emirdağ / Afyon / GYDNIA Polonya  -18C Frigo tır Ürün Donuk Patates

iran Menşeili grubumuz INTERNATIONAL adına size ulaşıyorum. 

Grubun Türkiye iş geliştirme temsilcisi olarak çok acil yardım ve desteğinize ihtiyacımız bulunmaktadır. 

Zamanlamanın çok ama çok zor olduğunu farkındayız. Ancak kontratlarımız gereği zor bir durumdayız ve bunu telrafi edecek destek aramaktayız. 

İran Nakliye Fiyatları

Şöyle ki, krom kaplı mil (çelik miller) yüklenmek üzere 2 adet full tır ihtiyacımız bulunmakta. 2 tırda yarın (26.12.22 Pazartesi günü) iran nakliye PAscani’deki tesislerimizde yüklemek için hazır olmak durumunda…. 

Yarın yükleme yapılacak ve Salı sabahı Iash’daki gümrüklerin açılmasını müteakip acilen Türkiye’ye doğru yola çıkarılacak. iran Tırlarımızın biri Konya gümrüğünde supalan işlem yapıp Konya’daki işletmemize, öteki de Ankara tır gümrüğünde supalan işlem yapıp Ankara firmamıza yükünü boşaltacak. 

Bu acil organizasyon için acil değerlendirme ve tır bulma ve yönlendirme konusunda acil desteklerinizi beklemekteyiz. 

Hem bu maili edindiğinizi acilen bana teyit edip, tırları bulabileceğinizin teyidini de ayrıca verebilirseniz çok sevineceğim.

İran Nakliye

İran Parsiye Nakliye

Biz Ordu ilinde faaliyet gösteren bir fındık firmasıyız.Yurt dışı satışlarımız için öncelikle avrupa bölgesine nakliyeci arayışımız vardır. Sizler bize bu alanda Ordu çıkışlı olacak şekilde servis sağlayabilir misiniz? Fiyatlarınız ve servislerini hakkında bilgi verirseniz seviniriz. Yüklemeleriniz parsiyel mi komple midir? ekteki detaylara istinaden fiyat ve imkan rica ederiz. Yukleme Pazartesi günü olacak 2 adet tenteli arac gerekli.
Yukleme : Tavsanli Mah. Komurcuoglu Cad. Gebze / Kocaeli
Teslim : DE 41844
Mal Cinsi : Seramik ve Seramik Yapistiricilari Dönüşünüzü bekliyoruz.