İran Nakliye 2023

İran Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

İran nakliye ve lojistik hizmetlerini aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam eden Konya Nakliyat, İran ülkesine de hizmetlerini sunmaktadır. İran nakliye hizmetleri kapsamında müşterilerin her türlü nakliye ihtiyaçlarında yanında yer almaktadır. Türkiye – İran arasında taşınması gereken bütün yükler hızlı ve güvenli bir şekilde alıcılara ulaştırılmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Konya Nakliyat firmamız, her türlü nakliye ihtiyaçlarına cevap verecek kapasiteye sahip bir firmadır. İran nakliye ve lojistik hizmetlerini karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile sağlamaktadır. Bu kapsamda sektörde sıklıkla talep edilen parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük nakliyesi, proje nakliyesi ve konteyner nakliyesi hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

İran Nakliye 2023

İran Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Parsiyel nakliye, birçok göndericinin yüklerinin tek bir araç ile taşınması hizmetidir. Parsiyel nakliye hizmetleri ile az sayıda ürün gönderimi yapmak isteyen müşterilere nakliye çözümleri sunulmaktadır. Uluslararası lojistik sektöründe faaliyetlerini sürdüren Konya Nakliyat, İran parsiyel nakliye hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Parsiyel nakliye hizmetleri müşterilerin talep ve beklentileri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Müşterilerin yükleri doğrultusunda taşımacılık yöntemi belirlenmektedir. İran parsiyel nakliye hizmetleri karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Türkiye’nin sınır komşusu olması bakımından İran ülkesine nakliye ve lojistik hizmetleri daha çok karayolu aracılığı ile sağlanmaktadır.

Karayolu taşımacılığı lojistik sektöründe sıklıkla tercih edilen taşımacılık türüdür. Sağladığı birçok avantajlar ile tercih sebebi olmaktadır. Yüklerin kapıdan kapıya ya da depodan depoya teslimatının yapılabilmesi, 7/24 yükleme ve boşaltma yapılabilmesi, güvenli ve hızlı bir taşımacılık imkânı sunması gibi avantajları yer almaktadır. Karayolu ile taşınması mümkün olmayan yüklerin taşımacılık faaliyetlerinde de denizyolu taşımacılığı tercih edilmektedir.

Parsiyel nakliye hizmetleri diğer nakliye hizmetlerine göre birçok avantajı yer almaktadır. Bu avantajları arasında; uygun fiyatlı taşımacılık imkânı sunması, kapıdan kapıya ya da depodan depoya nakliye imkânı sunması, 7/24 yükleme ve boşaltma yapılabilmesi, elleçleme işlemlerini en aza indirgemesi, yükler ile ilgili gerekli bilgilerin sağlanabilmesi gibi avantajları yer almaktadır.

Bu avantajları arasında en önemlisi de maliyet tasarrufu sağlamasıdır. Bu kapsamda lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen nakliye hizmeti olarak karşımıza çıkmaktadır. Konya Nakliyat firması olarak, İran parsiyel nakliye hizmetleri çerçevesinde müşterilere gerekli tüm destekleri sağlamaktayız.

Yüklerin istenilen noktadan teslim alınması, yüklerin istenilen noktaya teslim edilmesi, yüklerin paketlenmesi, depolanması, dağıtılması, nakliye süreçlerinde gerekli evrakların hazırlanması, müşteri bilgilendirmelerinin sağlanması, yüklerin sigorta işlemlerinin yapılması, gümrükleme işlemlerinin çözüme kavuşturulması gibi birçok konuda gerekli destekler firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Frigo Nakliye Hizmetleri

Uluslararası lojistik sektöründe nakliye ve lojistik hizmetleri veren Konya Nakliyat, Türkiye – İran arasında sıklıkla ihtiyaç duyulan frigo nakliye hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır. Bu kapsamda İran frigo nakliye hizmetleri ile müşterilerin gıda ürünlerini sorunsuz bir şekilde alıcılarına ulaştırmayı hedeflemektedir.

İki ülke arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetlerinde de yer almaktayız. Frigo nakliye hizmetlerinde frigorifik araçlar kullanılmakta ve gıda ürünleri – 26 derece ile 18 derece arasındaki ısı koşulları altında nakliyesi gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla gıda ürünlerinin bozulmadan, hasar almadan ve raf ömürleri azalmadan nakliyesinin gerçekleştirilmesi amaçlanmaktadır.

İran Nakliye Fiyatları

İstanbul – Tahran000. 1USD
İstanbul – Tebriz000. 13 USD
Ankara – Tahran000. 14 USD
İzmir – Tebriz000. 14 USD

İran nakliye ve lojistik hizmetleri veren Konya Nakliyat firmamız, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren bir firmadır. Bu anlamda kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden, güvenli olarak nakliye süreçlerinin tamamlanması açısından bütün süreci yönetmektedir.

Bu çerçevede uygun fiyat politikası ile müşterilerine her zaman en uygun fiyatları sunmak adına çalışmalarını yürütmektedir. Bu alanda tecrübeli ekibimiz, müşteriler tarafından sağlanan bilgiler ile en iyi fiyatı sunmak adına çalışmalarını sürdürmektedir. Müşterilerin İran ülkesine nakliyesi gerçekleşecek yüklerinin özellikleri ve diğer koşullar doğrultusunda nakliye fiyatı belirlenmektedir.

Nakliye fiyatları ile ilgili etkili olan unsurlar arasında; yükün cinsi, yükün ağırlığı, yükün boyutları (eni, boyu, yüksekliği), yükün hacmi, mesafe ve diğer özel koşullar yer almaktadır. Gerekli bilgiler müşterilerden temin edilerek firma bünyesinde görev alan uzman ekip tarafından nakliye fiyatı hesaplamaları yapılmaktadır. İran nakliye fiyatı hesaplamalarında en önemli unsur da yükün hacmi olmaktadır. Yükün hacmi metreküp hesaplaması ile belirlenerek nakliye fiyatı oluşturulmakta ve müşterilere sunulmaktadır.

İran Yol Güzergâhı ve Nakliye Süreleri

Türkiye – İran nakliye faaliyetleri kapsamında yüklerin gerekli gümrükleme işlemleri tamamlanarak, ortalama olarak 4 – 5 gün gibi bir sürede yüklerin alıcılara teslimat işlemleri yapılmaktadır. Karayolu aracılığı ile gerçekleştirilen parsiyel nakliye hizmetlerinde Gürbulak sınır kapısı kullanılmaktadır. İran Bazargan gümrüğünde gereken işlemler tamamlanıp, nakliye süreçleri sürdürülmektedir. Uzun süredir bu alanda faaliyetlerini sürdüren Konya Nakliyat firmamız, lojistik sektörünün her alanında yeterli bilgi ve donanıma sahip bir firmadır. İran nakliye süreçlerini deneyimli personelleri ile yönetmektedir. Alanında deneyimli sürücüler ile yüklerin hızlı ve güvenli bir şekilde alıcılara ulaştırılması hedeflenmektedir.

Neden Konya Nakliyat?

Konya Nakliyat firması olarak lojistik sektöründe sunduğumuz tüm nakliye hizmetlerinde müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. Bu doğrultuda nakliye hizmetlerinde gerekli tedbirleri almakta, yüklerin sorunsuz bir şekilde alıcılara ulaştırılması adına gerekli planlamaları yaparak nakliye süreçlerini yönetmekteyiz. Alanında deneyimli personellerimiz ile tüm süreç yakından takip edilmektedir.

Tüm nakliye faaliyetlerinin sigortalı bir şekilde gerçekleştirilmesine önem vererek, nakliye süreçlerinde doğabilecek olumsuz durumlara karşı müşteri mağduriyetlerinin yaşanmasının da önüne geçmeyi hedeflemekteyiz. Bununla birlikte nakliye süreçlerinin her aşamasında müşterilerin yanında yer almaktayız. Yükler müşterilerin talep ettiği noktalardan alınmakta ve talep ettikleri noktaya teslimat işlemleri gerçekleştirilmektedir. Nakliye süreçlerinde hazırlanması gereken evraklar firmamız tarafından çözüme kavuşturulmakta, gümrükleme işlemleri yapılmaktadır. Yüklerin hızlı ve güvenli bir şekilde alıcılara ulaştırılması adına gerekli çalışmalar firmamız tarafından yürütülmektedir.

HİZMETLERİMİZ