Kıbrıs Nakliye 2024

kıbrıs Nakliye

Kıbrıs Nakliye Hizmetleri

Kıbrıs Nakliye Hizmetleri Konya Nakliyat firması olarak Uluslararası nakliye ve lojistik hizmetlerini sunduğumuz ülkelerden biri de Kıbrıs. Kıbrıs nakliye ve lojistik hizmetleri çerçevesinde müşterilerin ihtiyacı olan her türlü alanda nakliye çözümleri üretilmektedir. Türkiye – Kıbrıs nakliye ve lojistik hizmetlerini kesintisiz bir şekilde sürdürmekteyiz. İki ülke arasında ithalat ve ihracat faaliyetlerinde yer almaktayız. Bu kapsamda sektörde sıklıkla ihtiyaç duyulan parsiyel nakliye, frigo nakliye, proje taşımacılığı, konteyner taşımacılık, ağır yük nakliyesi faaliyetlerini yürütmekteyiz.

Denizyolu Taşımacılığı

Türkiye – Kıbrıs nakliye ve lojistik hizmetlerinin büyük bir çoğunluğu denizyolu taşımacılığı ile gerçekleştirilmektedir. Kıbrıs ülkesine ulaşımın denizyolu ve havayolu ile olması nedeniyle sıklıkla denizyolu taşımacılığı tercih edilmektedir. Konya Nakliyat firması olarak, Kıbrıs denizyolu taşımacılığı hizmetleri ile her türlü nakliye ihtiyaçlarınızda yer almaktayız. Denizyolu taşımacılığı ile her türlü yüklerin taşımacılık faaliyetleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Konya Nakliyat firması olarak müşterilerin yüklerinin cinsi ve özellikleri doğrultusunda uygun nakliye çözümleri üretmekteyiz. Bu kapsamda taşımacılık türü belirlenmektedir.

Denizyolu taşımacılığı aynı zamanda birçok avantajlar da sunmaktadır. Bu avantajları arasında; yüksek boyutlara sahip olan yüklerin kolay bir şekilde alıcılarına ulaştırılabilmesi, az sayıda yer alan ürünlerin nakliyesinde maliyetleri minimize etmesi, yüklerin güvenli bir şekilde taşınabilmesine imkânı vermesi, tehlikeli madde özelliği taşıyan yüklerin güvenli bir şekilde nakliyesinin gerçekleştirilebilmesi, yüksek tonajlara sahip olan yüklerin kolay bir şekilde nakliyesinin gerçekleştirilebilmesi, hammadde ürünlerinin tek seferde bir noktadan başka bir noktaya taşınabilmesi gibi avantajlar yer almaktadır.

Havayolu Taşımacılığı

Uluslararası nakliye ve lojistik faaliyetlerinin önemli bir kısmı da havayolu taşımacılığı ile gerçekleştirilmektedir. Konya Nakliyat firması olarak lojistik sektöründe birçok nakliye ve lojistik hizmetlerimizi havayolu aracılığı ile sağlanmaktayız. Sektörde doğan her türlü ihtiyaçlara uygun çözümler üretmeyi hedefleyen firmamız, müşterilerin yükleri doğrultusunda taşımacılık türü belirlemektedir. Havayolu taşımacılığı genel olarak acil bir şekilde bir noktadan başka bir noktaya ulaştırılması gereken yüklerin nakliye faaliyetlerinde tercih edilmektedir. Aynı zamanda güvenli bir taşımacılık imkânı sunmaktadır. Kıbrıs havayolu taşımacılığı hizmetleri ile müşterilerin yüklerini hızlı ve güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırmaktayız.

Kıbrıs Lojistik Faaliyetlerimiz

Uluslararası lojistik sektöründe dünyanın çeşitli ülkelerine faaliyetlerini sürdüren Konya Nakliyat firmamız, Kıbrıs ülkesine de nakliye ve lojistik hizmetlerini sunmaktadır. Kıbrıs nakliye hizmetleri kapsamında sunduğumuz lojistik faaliyetleri arasında; parsiyel nakliye, konteyner nakliye, gemi kargo taşımacılığı, komple konteyner yük nakliyesi, ithalat – ihracat faaliyetleri, kombine taşımacılık, tehlikeli madde taşımacılığı, ağır yük taşımacılığı, navlun ve gümrükleme, limandan limana taşımacılık, elektronik, makine, mobilya, tekstil, beyaz eşya, medikal ürünlerin nakliyesi, otomotiv nakliyesi gibi nakliye hizmetleri yer almaktadır. Kıbrıs nakliye hizmetleri kapsamında sunduğumuz bu hizmetler ile birlikte liman depolama, yükleme, taşıma gibi liman lojistik faaliyetleri de Konya Nakliyat firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.  

Parsiyel Nakliye

Parsiyel nakliye, bir noktadan başka bir noktaya az sayıda ürün göndermek isteyen müşterilere sunulan bir tür nakliye hizmetidir. Türkiye – Kıbrıs parsiyel nakliye hizmetleri sağlayan Konya Nakliyat firmamız, müşterilerin yüklerini güvenle alıcılarına ulaştırmakta ve bu kapsamda nakliye hizmetlerini sigortalı bir şekilde gerçekleştirmeye önem vermektedir. Bu doğrultuda müşteri mağduriyetlerinin yaşanmasının da önüne geçmeyi hedeflemektedir. Firmamız, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmetleri çerçevesinde tüm faaliyetlerini yürütmektedir. 

Kıbrıs parsiyel nakliye hizmetleri, denizyolu ve havayolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda karayolu aracılığı ile entegre bir taşımacılık hizmeti sunulmaktadır. Türkiye’nin birçok ilinden alınan yükler karayolu taşımacılığı ile Mersin ve Antalya limanlarına ulaştırılmakta, buradan Ro-Ro gemileri aracılığı ile yükler alıcılarına ulaştırılmaktadır. Konya Nakliyat olarak yüklerin güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılması tek amacımızdır.

Teslimat Süresi ve Nakliye Güzergâhı

Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden teslim alınan yükler, Kıbrıs ülkesinde yer alan alıcılarına Ro-Ro gemileri aracılığı ile ulaştırılmaktadır. Nakliye ve lojistik hizmetleri için Mersin ve Antalya limanları tercih edilmektedir. Müşterilerden alınan yükler kara araçları ile limanlara ulaştırılıp, buradan Ro-Ro gemileri ile Kıbrıs Magusa Limanı’na ulaştırılmaktadır. Varış süreleri ortalama olarak 2 – 3 gün arasında olmaktadır. Teslimat süreleri birçok faktörler doğrultusuna farklılık gösterebilmektedir. Konya Nakliyat firması olarak, nakliye faaliyetlerinde teslimat sürelerine önem vermekte, yüklerin tam zamanında alıcılarına ulaştırılması için gerekli planlamalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Bu kapsamda müşteri memnuniyetinin sağlanması da amaçlanmaktadır.

Kıbrıs Nakliye Fiyatları

İstanbul – Kıbrıs50.2.4 USD
Ankara- Kıbrıs00.1.9USD
Mersin – Kıbrıs50.1.4USD
İzmir – Kıbrıs50.2.4 USD

Kıbrıs nakliye fiyatları çeşitli unsurlar kapsamında farklılık göstermektedir. Konya Nakliyat olarak her türlü nakliye ihtiyaçlarında uygun fiyatlar sunmak adına gerekli planlamalarımızı yapmakta ve bu kapsamda çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Taşınacak olan yükler ile ilgili bilgiler sağlandıktan sonra, firmamızda görev alan uzman ekip tarafından gereken hesaplamalar gerçekleştirilmektedir. Türkiye – Kıbrıs nakliye fiyatları konusunda yükün cinsi, yükün boyutları (en, boy, yükseklik), yükün ağırlığı, yükün hacmi, mesafe gibi faktörler etkili olmaktadır. Bu faktörler arasında en önemlisi de yükün hacmi olmaktadır. Yükün araç içerisinde kapladığı alan kadar ücretlendirme gerçekleştirilmektedir. Yükün hacmi metreküp hesaplaması ile belirlenerek nakliye fiyatı oluşturulmaktadır. Oluşturulan nakliye fiyatları müşterilere sunulmaktadır.

Kıbrıs Detaylı Navlun Bedeli

ÇIKVARIŞTIRÇIKIŞ İLİVARIŞTIR
MERSİNK.K.T.C1550 $POZANTIK.K.T.C1650 $
ADANAK.K.T.C1500 $GAZİANTEPK.K.T.C1700 $
KONYAK.K.T.C1700 $KAYSERİK.K.T.C1700 $
ANKARAK.K.T.C1900 $POLATLIK.K.T.C2050 $
Ş.URFAK.K.T.C2050 $ANTALYAK.K.T.C1900 $
BURSAK.K.T.C2550 $İZMİRK.K.T.C2550 $
AYDINK.K.T.C2550 $İZMİTK.K.T.C2450 $
DÜZCEK.K.T.C2450 $ADAPAZARIK.K.T.C2450 $
İSTANBUL ANADOLUK.K.T.C2550 $SAPANCAK.K.T.C2450 $
İSTANBUL AVRUPAK.K.T.C2700 $TEKİRDAĞK.K.T.C2950 $
ÇORLU/SİLİVRİK.K.T.C2950 $ÇORUMK.K.T.C22550 $
KÜTAHYAK.K.T.C2100 $BALIKESİRK.K.T.C2650 $
EDİRNEK.K.T.C3250 $ÇANAKKALEK.K.T.C2950 $
SAMSUNK.K.T.C2400 $TRABZONK.K.T.C2700 $
AFYONK.K.T.C1900 $İSKENDERUNK.K.T.C1750 $
ESKİŞEHİRK.K.T.C2000 $BİLECİKK.K.T.C2250 $
DENİZLİK.K.T.C2200 $BOLUK.K.T.C2200 $
OSMANİYEK.K.T.C1700 $AKSARAYK.K.T.C1750 $
KASTAMONUK.K.T.C2400 $ADIYAMANK.K.T.C1950 $
YOZGATK.K.T.C2050 $AMASYAK.K.T.C2200 $
KIRKLARELİK.K.T.C2900 $HATAYK.K.T.C1700 $
BARTINK.K.T.C2400 $SİVASK.K.T.C2100 $
K.MARAŞK.K.T.C1750 $KARAMANK.K.T.C1600 $
NEVŞEHİRK.K.T.C1600 $BURDURK.K.T.C2000 $
ISPARTAK.K.T.C1950 $ORDUK.K.T.C2400 $
MANİSAK.K.T.C2450 $UŞAKK.K.T.C2250 $
NİĞDEK.K.T.C1650 $NAZİLLİK.K.T.C2200 $

Kıbrıs Nakliyede Konya Nakliyat

Konya Nakliyat firması, lojistik sektöründe doğan her türlü nakliye ihtiyaçlarında müşterilere uygun nakliye çözümleri üretmektedir. Her türlü nakliye ihtiyaçlarında müşterilerin yanında yer almaktadır. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde tüm faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Kıbrıs nakliye süreçlerinde müşterilere gerekli tüm destekler sağlanmaktadır. Nakliye süreçlerinde gerekli evrakların hazırlanması, gümrükleme ve sigorta işlemlerinin yapılması, müşteri bilgilendirmelerinin sağlanması, yüklerin toplanması, depolanması, paketlenmesi ve dağıtılması hizmetleri gibi birçok konularda destekler sağlanmaktadır. Bu doğrultuda en iyi hizmeti sunmak adına deneyimli personeller ile tüm nakliye süreçlerini yakından takip etmekte ve en iyi şekilde yönetmekteyiz.  

HİZMETLERİMİZ