Rusya Nakliye 2024

rusya nakliye

Rusya Nakliye

Rusya Nakliye,Uluslararası nakliye firmaları arasında yer alan Konya Nakliyat firması, faaliyetlerini Rusya ülkesine de gerçekleştirmektedir.  Türkiye – Rusya arasında ihtiyaç duyulan her türlü nakliye ihtiyaçlarına çözümler üretmektedir. İki ülke arasında gerçekleştirilen ithalat – ihracat faaliyetlerinde yer almakta, bu kapsamda doğan nakliye ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Bu anlamda sektörde en iyi şekilde hizmetlerini sürdürmek adına çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam etmektedir.

Müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda nakliye süreçleri planlanmakta, bu doğrultuda çalışmalar gerçekleştirilmektedir.  Müşterilerin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde anlayarak, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sürdürülmektedir. Rusya nakliye faaliyetlerini karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile gerçekleştirmekteyiz. Lojistik sektöründe sık sık ihtiyaç haline gelen parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük nakliyesi, proje nakliyesi ve konteyner nakliye hizmetlerini sunmaktayız.

Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Uluslararası nakliye firmaları arasında yer alan Konya Nakliyat firması, lojistik sektöründe sık sık ihtiyaç haline gelen parsiyel nakliye hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Rusya parsiyel nakliye hizmetleri ile bir noktadan başka bir noktaya az sayıda yer alan yüklerin nakliye faaliyetleri sürdürülmektedir. Parsiyel nakliye hizmetlerinin sunduğu birçok avantajlar ile sektörde sık sık talep edilen bir taşımacılık hizmeti olmaktadır. Sunduğu önemli avantajları arasında; daha uygun fiyatlı taşımacılık seçeneği sunması, kapıdan kapıya teslimat seçeneğinin olması, nakliye süreçleri boyunca sürekli olarak bilgilendirmelerin yapılması, yüklerin sigortalı olarak taşınması, yüklerin çıkış ve varış saatlerinde aksaklıklar yaşanmaması, esnek teslimat zamanları sunması gibi avantajları yer almaktadır. Sunduğu avantajlar arasında en önemlisi de uygun fiyatlı taşımacılık imkanı sunmasıdır. Bu anlamda sektörde sık sık tercih edilen taşımacılık türü olmaktadır.

Rusya parsiyel nakliye hizmetlerinin birçoğu karayolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Karayolu nakliye hizmetleri günümüzde lojistik sektöründe sık sık tercih edilen bir taşımacılık türü olmaktadır. Konya Nakliyat firması olarak Rusya karayolu parsiyel taşımacılık hizmetleri kapsamında müşterilere sunduğumuz hizmetler bilginize sunulmuştur.

Yüklerin kapıdan kapıya ya da depodan depoya teslimat hizmetleri, müşterilerden nakliyesi gerçekleşecek olan yüklerin toplanması, depolanması, paketlenmesi ve teslimat noktalarına dağıtılması, nakliye süreçlerinde gereken evrakların hazırlanması, gümrükleme işlemlerinin yapılması, sigorta işlemlerinin yapılması, müşterilerin talepleri doğrultusunda özel çözümler üretilmesi, tedarik zinciri yönetimi, mevzuat doğrultusunda taşımacılık faaliyetlerinin yürütülmesi, taşımacılık süreçlerinde her aşama ile ilgili müşterilere bilgilendirmelerde bulunulması, tam zamanında teslimat, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet, firma bünyesinde yer alan geniş araç filosu ile her türlü yüklerin taşımacılık hizmetleri, hızlı ve güvenli taşımacılık hizmetleri, uygun fiyat politikası ile hizmetler gibi birçok hizmetler firmamız tarafından sunulmaktadır.

Frigo Nakliye Hizmetleri

Rusya Nakliye

Uluslararası nakliye firmaları arasında faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Konya Nakliyat firması, nakliye ve lojistik hizmetlerini sunduğu Rusya ülkesine frigo nakliye hizmetleri de sunmaktadır. Özellikle Türkiye – Rusya arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetleri kapsamında frigo nakliye hizmetleri oldukça önem arz etmektedir. İki ülke arasında gerçekleştirilen ticari faaliyetlerde frigo nakliye ihtiyaçları doğmaktadır. Lojistik sektöründe müşteriler tarafından sık sık talep edilen bir taşımacılık türü olmaktadır. Bu anlamda firmamız, sektörde doğan her türlü nakliye gereksinimlerinde uygun çözümler üretmeyi amaçlamaktadır. Rusya frigo nakliye hizmetleri ile müşterilerin gıda ürünlerini hızlı ve güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırmaktayız.

Aynı zamanda soğuk taşımacılık olarak da bilen frigo taşımacılık, – 26 °C – 18 °C arasında ayarlanabilen sıcaklık değerlerine sahip donanımlı araçlar ile yapılan taşımacılık türüdür. Nakliyesi gerçekleşecek gıda ürünleri için gerekli ısı koşulları sağlanmakta ve bu doğrultuda ürünlerin hasar alamdan, bozulmadan ve raf ömürleri azalmadan alıcılarına ulaştırılması hedeflenmektedir. Nakliye süreçlerinde ortaya çıkabilecek her türlü olumsuz durumlara karşı da firmamız gerekli tedbirlerini almaktadır. Bu anlamda her türlü yüklerin sigortalı bir şekilde taşınmasına önem vermektedir.

RUSYA NAKLİYE FİYATLARI

İstanbul – Moskova000 28
İstanbul – Petersburg000 27
Ankara – Moskova000 36
İzmir – Moskova000 35

Uluslararası nakliye hizmetlerini sürdüren Konya Nakliyat firmamız, Rusya nakliye hizmetlerinde uygun fiyatlar sunmayı amaçlamaktadır. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Rusya nakliye fiyatları konusunda müşterilerin nakliyesi gerçekleşecek olan yükleri ile ilgili bilgiler temin edilerek belirlenmektedir.

Firma bünyesinde görev alan uzman ekip tarafından gerekli bilgiler müşterilerden temin edilerek nakliye fiyatı hesaplamaları gerçekleştirilmektedir. Oluşturulan nakliye fiyatları müşterilere sunulmaktadır. Nakliye fiyatları daha çok yüklerin hacmi doğrultusunda belirlenmektedir. Bununla birlikte yüklerin gideceği mesafe, yükün ağırlığı, yükün boyutları ve varsa müşterilerin yükler ile ilgili diğer özel koşulları gibi birçok faktör nakliye fiyatları konusunda etkili olmaktadır.

Ağır Yük Taşımacılık Hizmetleri

Uluslararası nakliye firmaları arasında yer alan Konya Nakliyat firması, lojistik sektöründe sık sık ihtiyaç haline gelen ağır yük nakliye hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır. Nakliye ve lojistik faaliyetlerini sürdürdüğü Rusya ülkesine her türlü ağır yüklerin taşımacılık faaliyetlerini yürütmektedir. Rusya ağır yük nakliye hizmetleri kapsamında trafo, jeneratör, santraller, yat ve tekne, tır, iş makineleri, türbin, konteyner, köprü kirişleri, vinç, çelik kafes konstrüksiyonlar, boru hatları, inşaat makineleri, fabrika taşımaları, döküm üniteleri, gemi motorları gibi yüklerin taşımacılık faaliyetleri yürütülmektedir.

Ağır yük nakliye hizmetleri alanında uzmanlık isteyen bir nakliye hizmeti olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu anlamda Konya Nakliyat firmamız alanında deneyimli kişiler ile nakliye faaliyetlerini yürütmektedir. Her türlü konuda gerekli bilgi ve donanıma sahip olmakla beraber, yüklerin sağlıklı bir şekilde alıcılarına ulaştırılması adına gerekli tedbirler firmamız tarafından alınmaktadır. Yüklerin sigortalı bir şekilde taşınması sağlanarak, nakliye süreçlerinde ortaya çıkabilecek herhangi bir olumsuz duruma karşı müşteri mağduriyetlerinin yaşanmasının önüne geçmeyi hedeflemekteyiz.

Ağır yük taşımacılık hizmetlerinde yükler ile ilgili gerekli analizler gerçekleştirilerek, yüklerin durumuna göre taşımacılık koşulları belirlenmektedir. Gerekli güzergah planlaması yapılmakta ve yol izinleri alınmaktadır. Nakliye süreçlerinde gerekli evrak işlemleri firmamız tarafından yapılmakta ve gümrükleme işlemleri çözüme kavuşturulmaktadır. Firmamız tarafından gerekli tüm hazırlıkların yapılması sonrasında yüklerin iş makineleri aracılığı ile nakliye araçlarına yükleme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Belirlenmiş olan güzergah doğrultusunda nakliye aracı yola çıkmaktadır.

Nakliye süreçlerinde görev alan sürücüler alanında deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Sürücüler her türlü konuda bilgi sahibi kişilerden oluşmakta ve gerekli yol ve hava koşullarına hakim kişiler olmaktadırlar. Bu anlamda tüm nakliye sürecinin hassas bir şekilde yönetilmesi sağlanmakta ve sürecin sağlıklı bir biçimde sonlandırılması adına gerekli planlamalar profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Konya Nakliyat firması olarak, nakliye süreçlerinin her alanında müşteri memnuniyetini benimsemiş bir firma olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Rusya Nakliye

HİZMETLERİMİZ